Inne działy > Offtopic

[Sell/Trade] Pomysł na misję, dość dziwny

(1/2) > >>

KazuaR:
Wrzucam tutaj bo to w końcu dział o wszystkim.

Jak w tytule, mam pomysł na misję do Zeusa lecz ze względu na moje leżące umiejętności obchodzenia się z edytorem oddam go w dobre ręce ew. wymienię na drugą połówkę (może być 0,7). Pomysł zawiera parę elementów lekko nawiązujących do pewnej znanej postnuklearnej marki (w załączniku postać z tej marki). Zainteresowanych proszę o kontakt. ;]

Kalontas:
Postapokaliptyczna odbudowa cywilizacji na wzór starożytnej Grecji? Kiedyś robiłem coś podobnego, ale jak większość moich misji do Zeusa, skończyło się na paru epizodach.

KSova:
ja moge zrobić tylko ty zajmiesz się tekstem i fabułą a prsynajmniej w tym pomożesz ok

KazuaR:

--- Cytuj ---ja moge zrobić tylko ty zajmiesz się tekstem i fabułą a prsynajmniej w tym pomożesz ok
--- Koniec cytatu ---

Lol, nope. Na takiej zasadzie to mogłem równie dobrze dać ogłoszenie 'potrzebuję kogoś obeznanego w robieniu map'. Zresztą po akcji z 'prawami autorskimi' (swoją drogą, gdzie w tekście misji zastrzegłeś sobie prawa autorskie? Żadnego elementu z prawami autorskimi powiązanego nie znalazłem tam) mam pewne obiekcje.

KSova:
Co do tej misji o której mówisz po pierwsze przeprosiłęm widocznie mi coś Zeus pomieszał (mam z neta bo mi z płyty nie działał).A co do misji sam też moge zrobić jeśli nikt się tego nie podjął chętnie zrobię

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Odpowiedz

Idź do wersji pełnej