Nieśmiertelne Gry Szukaj
Zeus Pan Olimpu

Autor Wątek: Misja "Zeus i Europa" - trik z Hydrą  (Przeczytany 7740 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

songo49

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 18
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Misja "Zeus i Europa" - trik z Hydrą
« dnia: 01.10.2019, 13:15:41 »
Na wstępie się przywitam bo to pierwszy post na forum., tak wiec cześć wszystkim (o ile ktoś tu jeszcze żyje).
Jak każdy wie, w Tebach pojawia się Hydra przy kamieniołomie. Nie znalazłem żadnego poradnika który by podawał mój sposób na Hydrę. Wszystkie zwyczajnie radzą przywołać Heraklesa. A istnieje prostszy i szybszy sposób- Wysepki  po lewej stronie od kamieniołomu można połączyć z główną wyspą. Następnie za pomocą muru podprowadzić Hydrę na most. Gdy już potwór jest na wyspie, burzymy most. Pozwala nam to po pierwsze bardzo szybko produkować marmur. Po drugie  możemy przyzwać Heraklesa w końcowym epizodzie i mieć wsparcie w wojnie z Orchomenos. jeśli trochę pokombinujemy przy Menadach. to Achillesa również da się wezwać w ostatnim etapie, co daje nam 2 herosów na stałe. Wysepek jest kilka i Talosa tez możemy na jedną z nich wysłać, dopóki Jazon nie przybędzie.

Haspen

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1288
  • Płeć: Mężczyzna
  • Panie Peasley, gdzie jest mój Earl Grey?
    • Zobacz profil
Odp: Misja ''Zeus i Europa''- trik z hydrą.
« Odpowiedź #1 dnia: 01.10.2019, 20:11:59 »
A tak, przemieszczanie potworka, nęcąc go budynkami. Da się, aczkolwiek rzadko kiedy jest to przydatne, szczególnei że zazwyczaj ubicie potworka jest celem epizodu (oprócz, jak wskazałeś, w 2gim epizodie w Tebach).

Witamy na forum :)
World of Horror - a reszta gier może się schować :P
Czym się mogę pochwalić na N-Gry.pl - Misje i gry otwarte (2010-2019)

songo49

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 18
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Misja ''Zeus i Europa''- trik z hydrą.
« Odpowiedź #2 dnia: 01.10.2019, 22:42:47 »
Tak. Na większości map potwory pojawiają się w takich miejscach, że prawie nie ma jak ich wywalić na odrębny teren. Niby się da ale dużo z tym zachodu, i już szybciej herosa przywołamy czy Apolla świątynie zbudujemy. No i nie na każdej mapie taki teren jest. Podejrzewam że fanowskie misje mogą być pod tym względem ciekawe. Zwłaszcza że jeśli wiemy o wycieku lawy itp, to też można potwora zwabić na taki teren. W Tebach jest o tyle ciekawie, że bez kombinowania nie mamy herosów na koniec. A z kombinowaniem mamy 2-3 (Cydonia prosi o Jazona, i to też da się wyprzedzić na tyle by być już w 8 epizodzie, ale to trudne.)

Ramptourist

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 27
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Misja ''Zeus i Europa''- trik z hydrą.
« Odpowiedź #3 dnia: 13.07.2020, 22:25:19 »
Tak szczerze to nigdy na to nie wpadłem że można tak zrobic

enost

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 273
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Misja ''Zeus i Europa''- trik z hydrą.
« Odpowiedź #4 dnia: 14.07.2020, 01:07:47 »
Tak, też na to nie wpadłem w tej misji. Jedynie pamiętam taką misję, gdzie okresowo pojawiała się powódź na jednej wyspie i w ten sposób pokonałem harpię, bo przekierowałem ją właśnie na tą wyspę. Nie pamiętam czy to była oficjalna misja czy któregoś z forumowiczów.

Uti

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Misja "Zeus i Europa" - trik z Hydrą
« Odpowiedź #5 dnia: 30.01.2022, 18:54:16 »
Da się wydobywać marmur pomimo hydry w kanionie. Wystarczy postawić dwie chorągwie plebsu w górnej części kamieniołomu i postawić z 10 domków kamieniarza. Po pewnym czasie marmur uda się przetransportować do domku co da za każdym razem 8 płyt marmuru

 

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa: Email:
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek
Wpisz litery widoczne na obrazku:
Napisz malymi literami ile to jest trzy odjac jeden (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre cztery):
Stolica Polski (malymi literami) (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre osiem):
Napisz malymi literami ile to jest piec odjac dwa (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre jeden):

Witamy!

Dostęp dla gości
Niezarejestrowani goście mają pełny dostęp do zasobów wortalu, muszą jednak podawać odpowiedzi na antyspamowe pytania kontrolne. Zachęcamy do rejestracji, aby wygodniej korzystać z wortalu, móc identyfikować się w naszej społeczności oraz móc modyfikować ustawienia wortalu pod swoje gusta.

Pliki Cookie
Używamy plików Cookie, aby ułatwiać korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Rozumiem