Nieśmiertelne Gry Szukaj
Nieśmiertelne Gry

Autor Wątek: Powitanie Anno 1800  (Przeczytany 7635 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ziemek8

  • Administrator
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1528
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Powitanie Anno 1800
« dnia: 24.07.2019, 21:24:21 »
Powrót do korzeni - Anno 1800! Skomplikowana jak żadna wcześniej - co jest niewątpliwie jej zaletą. W pewnym momencie (wcale nie na najwyższym poziomie trudności) miałem spory problem z rywalami - stosunki dyplomatyczne "psuły się z czasem" bez żadnych specjalnych akcji z mojej strony aż wybuchła wojna! Wojna na którą nie byłem przygotowany. Utrata wysp, na których wydobywałem potrzebne surowce była nieunikniona. Brak pewnych towarów i niezadowolenie mieszkańców na szczęście nie oznacza od razu cofania się domów w rozwoju (lub ich zniszczenia, co łatwo było osiągnąć w Anno 1602). Z czasem udało mi się pokonać problematycznego rywala.



Trochę screenshotów (na niskich ustawieniach graficznych!)


Pierwszy screenshot!
24 maja 2019


Większy magazyn


Pierwszy inżynier - przed i po


Pierwsza elektrownia


Pierwszy bank i pierwszy inwestor


Zwycięstwo - po wielu bojach wszyscy troje rywale pokonani!
9 lipca 2019



Widoki




Zbliżenia żywych ulic


ziemek8

  • Administrator
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1528
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Powitanie Anno 1800
« Odpowiedź #1 dnia: 24.07.2019, 21:18:54 »
Screenshoty widoków

ziemek8

  • Administrator
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1528
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Powitanie Anno 1800
« Odpowiedź #2 dnia: 24.07.2019, 21:19:40 »
Screenshoty żywych ulic

 

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa: Email:
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek
Wpisz litery widoczne na obrazku:
Napisz malymi literami ile to jest dziesiec odjac dziewiec (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre dziewiec):
Stolica Polski (malymi literami) (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre osiem):
Napisz malymi literami ile to jest piec odjac dwa (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre jeden):

Witamy!

Dostęp dla gości
Niezarejestrowani goście mają pełny dostęp do zasobów wortalu, muszą jednak podawać odpowiedzi na antyspamowe pytania kontrolne. Zachęcamy do rejestracji, aby wygodniej korzystać z wortalu, móc identyfikować się w naszej społeczności oraz móc modyfikować ustawienia wortalu pod swoje gusta.

Pliki Cookie
Używamy plików Cookie, aby ułatwiać korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Rozumiem