Nieśmiertelne Gry Szukaj
Anno 1602

Autor Wątek: [Anno 2070] Czy ktoś jeszcze gra w Anno?  (Przeczytany 25058 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

luckymike

  • Gość
Odp: Czy ktoś jeszcze gra w Anno?
« Odpowiedź #20 dnia: 16.12.2014, 15:00:03 »
Hej ludzie podajcie swoje loginy w uplay, może uda się kiedyś zmówić na wspólną grę w Anno 2070. Można też pogierzyć w inne Anno ale 2070 ma najlepiej rozwinięty multi i jest chyba "najszybszą" z rozgrywek z całej serii.

luckymike

  • Gość
Odp: Czy ktoś jeszcze gra w Anno?
« Odpowiedź #21 dnia: 16.12.2014, 15:12:06 »

Shadow EX

  • AnnoManiak
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Mężczyzna
  • "przeszłość - Teraźniejszość - PRZYSZŁOŚĆ" - WWE !
    • Zobacz profil
Odp: Czy ktoś jeszcze gra w Anno?
« Odpowiedź #22 dnia: 16.12.2014, 17:53:42 »
Nie wiem jak żeś to zrobił, ale wróciły stare dobre czasy :).

Jak będę miał czas to może w trakcie świąt (może trochę wcześniej) porobię screeny, aby zostało w pamięci albo wszystko zapiszę...

Brakowało tego.

Edit: Hmmm... Starszych tematów nie uchwytuje.
NAZYWAM SIĘ Shadow EX. MOIM CELEM JEST ZOSTANIE ZAWODOWYM WRESTLEREM. ZAWSZE OSIĄGAM TO CO SOBIE WYMARZĘ. TUTAJ TEŻ NIE BĘDZIE WYJĄTKÓW. POWODEM JEST WYŁĄCZNIE ZWIĘKSZAJĄCA SIĘ CZARNA LISTA MOICH WROGÓW. NIE ZAMIERZAM SIĘ WYCOFAĆ!

Marta

  • Gość
Odp: Czy ktoś jeszcze gra w Anno?
« Odpowiedź #23 dnia: 01.01.2015, 22:10:10 »
Na tym forum do którego jest link powyżej była porada kiedyś co trzeba zrobić jak gra się zablokuje. Tzn mam zadanie żeby podpłynąć do portu , podplywam i nic się nie dzieje. Czy ktoś pamięta co trzeba było zrobić?

DonCaver

  • Gość
Odp: Czy ktoś jeszcze gra w Anno?
« Odpowiedź #24 dnia: 02.01.2015, 20:34:04 »
ja gram praktycznie regularnie kilka razy w tygodniu

Shadow EX

  • AnnoManiak
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Mężczyzna
  • "przeszłość - Teraźniejszość - PRZYSZŁOŚĆ" - WWE !
    • Zobacz profil
Odp: Czy ktoś jeszcze gra w Anno?
« Odpowiedź #25 dnia: 09.01.2015, 01:11:39 »
Na tym forum do którego jest link powyżej była porada kiedyś co trzeba zrobić jak gra się zablokuje. Tzn mam zadanie żeby podpłynąć do portu , podplywam i nic się nie dzieje. Czy ktoś pamięta co trzeba było zrobić?

Może musisz po prostu kliknąć na magazyn gracza, do którego podpływasz, aby uruchomić zadanie.
NAZYWAM SIĘ Shadow EX. MOIM CELEM JEST ZOSTANIE ZAWODOWYM WRESTLEREM. ZAWSZE OSIĄGAM TO CO SOBIE WYMARZĘ. TUTAJ TEŻ NIE BĘDZIE WYJĄTKÓW. POWODEM JEST WYŁĄCZNIE ZWIĘKSZAJĄCA SIĘ CZARNA LISTA MOICH WROGÓW. NIE ZAMIERZAM SIĘ WYCOFAĆ!

Marta

  • Gość
Odp: Czy ktoś jeszcze gra w Anno?
« Odpowiedź #26 dnia: 17.01.2015, 21:46:12 »
Niestety nie, jak grałam poprzednio, to pamiętam tę blokadę, to błąd w grze, na tym forum był na to sposób (jakaś kombinacja klawiszy)

Shadow EX

  • AnnoManiak
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Mężczyzna
  • "przeszłość - Teraźniejszość - PRZYSZŁOŚĆ" - WWE !
    • Zobacz profil
Odp: Czy ktoś jeszcze gra w Anno?
« Odpowiedź #27 dnia: 17.01.2015, 23:16:35 »
Że też tym bardziej forum musiało paść...
Wiem, że takie bugi były w 1701 i 1404. Za Chiny nie przypomnę sobie tego sposobu. W 1701 była jakaś kombinatorka z oknem dyplomacji, aby gra ruszyła.
Jak jest tutaj? Nie wiem, gdyż nie miałem taki bugów, a do tego część, gdzie wymagane jest połączenie z internetem.

Może napisz do ziemka w tej sprawie. Może jeszcze ten Wieczny Mistrz pamięta jak to naprawić, gdyż nie tylko w 1602 grywał ;p.
NAZYWAM SIĘ Shadow EX. MOIM CELEM JEST ZOSTANIE ZAWODOWYM WRESTLEREM. ZAWSZE OSIĄGAM TO CO SOBIE WYMARZĘ. TUTAJ TEŻ NIE BĘDZIE WYJĄTKÓW. POWODEM JEST WYŁĄCZNIE ZWIĘKSZAJĄCA SIĘ CZARNA LISTA MOICH WROGÓW. NIE ZAMIERZAM SIĘ WYCOFAĆ!

ziemek8

  • Administrator
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1528
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Czy ktoś jeszcze gra w Anno?
« Odpowiedź #28 dnia: 18.01.2015, 10:28:38 »
Może napisz do ziemka w tej sprawie. Może jeszcze ten Wieczny Mistrz pamięta jak to naprawić, gdyż nie tylko w 1602 grywał ;p.
Co to za tytuł? ;P
Nie, niestety nie wiem.

LordMichael

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Czy ktoś jeszcze gra w Anno?
« Odpowiedź #29 dnia: 23.03.2015, 19:23:37 »
Witajcie, do polskiej społeczności Anno przybył właśnie LordMichael. Jak widzę, bardzo późno, gdyż, porównać można to do Anno 2070, z wielkich forów zostały tylko nieliczne, małe portale, które są schronieniem dla ocalałych Annoholików. Przybyłem do społeczności, gdyż bardzo chciałbym zagrać z Wami przez multiplayer, w Anno 1602 lub (przyznam się, ciut chętniej :P ) Anno 1701. Wdzięcznym będę za odpowiedzi i propozycje gry. Nick w grze mam jak i tutaj :)

Pozdrawiam, Bracia Szlachta!


PS. Jednego kolegę jakby co namówiłem już do gry :P

Ja moge zagrac

  • Gość
Odp: Czy ktoś jeszcze gra w Anno?
« Odpowiedź #30 dnia: 22.04.2015, 22:03:29 »
Lord michal jak chcesz to ja moge z tb zagrac w anno 1701 .
Jesli jescze jestes na tym forum to napisz tu a ja sie z b umuwie.
 P.S. szukam osoby do gry w wersje 1701.

Jakub Rozwadowski

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 107
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Twemu miastu będzie brakowało pieniędzy!"
    • Zobacz profil
Odp: Czy ktoś jeszcze gra w Anno?
« Odpowiedź #31 dnia: 16.06.2015, 18:43:27 »
Też z chęcią zagram, ale w Anno 1602 gdyż tylko takowe posiadam. Jeśli zdobędę gdzieś u mnie w laptopie lub serwerowni (Mojego pokoju :P ) to może zagram w Anno 1701.

Shadow EX

  • AnnoManiak
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Mężczyzna
  • "przeszłość - Teraźniejszość - PRZYSZŁOŚĆ" - WWE !
    • Zobacz profil
Odp: Czy ktoś jeszcze gra w Anno?
« Odpowiedź #32 dnia: 14.07.2015, 17:44:43 »
Witam po dłuższym czasie.

Jeśli chodzi o powroty do Anno to od ostatniego razu czas na grę niezbyt się poprawił, lecz przynajmniej Anno (na razie) 1602 jest przypominane stopniowo przez Let's Play'e.
Oj jak czasem tego brakuje. Jednak dalej w pamięci zostają 1701, 2070 i 1404. 1602 również choć nie grywałem tak w nią tak długo jak w resztę, a o 1503 nie wspomnę.
No więc... miłego dnia i dobrze tu wrócić.

Pozdrawiam.
NAZYWAM SIĘ Shadow EX. MOIM CELEM JEST ZOSTANIE ZAWODOWYM WRESTLEREM. ZAWSZE OSIĄGAM TO CO SOBIE WYMARZĘ. TUTAJ TEŻ NIE BĘDZIE WYJĄTKÓW. POWODEM JEST WYŁĄCZNIE ZWIĘKSZAJĄCA SIĘ CZARNA LISTA MOICH WROGÓW. NIE ZAMIERZAM SIĘ WYCOFAĆ!

 

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa: Email:
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek
Wpisz litery widoczne na obrazku:
Napisz malymi literami ile to jest dziesiec odjac dziewiec (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre dziewiec):
Stolica Polski (malymi literami) (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre osiem):
Napisz malymi literami ile to jest piec odjac dwa (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre jeden):

Witamy!

Dostęp dla gości
Niezarejestrowani goście mają pełny dostęp do zasobów wortalu, muszą jednak podawać odpowiedzi na antyspamowe pytania kontrolne. Zachęcamy do rejestracji, aby wygodniej korzystać z wortalu, móc identyfikować się w naszej społeczności oraz móc modyfikować ustawienia wortalu pod swoje gusta.

Pliki Cookie
Używamy plików Cookie, aby ułatwiać korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Rozumiem