Nieśmiertelne Gry Szukaj
Nieśmiertelne Gry

Autor Wątek: [Dwarf Fortress] Ah te krasnale  (Przeczytany 4146 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Jakub Rozwadowski

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 107
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Twemu miastu będzie brakowało pieniędzy!"
    • Zobacz profil
[Dwarf Fortress] Ah te krasnale
« dnia: 05.05.2019, 16:48:53 »
Ostatnio próbowałem grać w Dwarf Fortress - dać tej grze szansę po tym, jak się szybko poddałem jakiś czas temu. No, jestem zbyt zaintrygowany tą grą i dzisiaj zacząłem ją odkrywać. Nawet udało mi się coś wybudować (wow :o ) i wykopać fajną norkę.
Co mnie zachęciło do powrotu do tej gry? Kiedyś chciałem w nią zagrać, gdyż przeczytałem dziennik Tangathurist autorstwa Haspena i teraz jest to praktycznie ten sam powód. Poza tym, gdy robiłem ostatnio mapę do mojej przyszłej książki (oof, ale jestem skromny), to tak mnie "naszło na ekonomię", że musiałem pograć w coś bardziej skomplikowanego, niż taki Rimworld. :P
Jeszcze zobaczę co z tego wyjdzie, ale teraz, jak ogarnąłem jak kopać i budować, to powinno być z górki  :)
Gram na wersji 0.30 (chyba), więc nie najnowszej (0.40), bo jakoś tak myśl o spadających liściach drzew, uszkadzających mózgi krasnali mnie odstraszyło :P
Jak ktoś się na tym zna i ma jakieś porady, to chętnie je przyjmę ;D

 

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa: Email:
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek
Wpisz litery widoczne na obrazku:
Napisz malymi literami ile to jest dziesiec odjac dziesiec (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre dwa):
Napisz malymi literami ile to jest trzy odjac jeden (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre cztery):
Stolica Polski (malymi literami) (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre osiem):

Witamy!

Dostęp dla gości
Niezarejestrowani goście mają pełny dostęp do zasobów wortalu, muszą jednak podawać odpowiedzi na antyspamowe pytania kontrolne. Zachęcamy do rejestracji, aby wygodniej korzystać z wortalu, móc identyfikować się w naszej społeczności oraz móc modyfikować ustawienia wortalu pod swoje gusta.

Pliki Cookie
Używamy plików Cookie, aby ułatwiać korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Rozumiem