Nieśmiertelne Gry Szukaj
Nieśmiertelne Gry

Autor Wątek: [Anno 1404] Recenzja dema - pierwsze wrażenia  (Przeczytany 30573 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kalontas

  • Demiurg
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 395
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Anno 1404 | Dawn od Discovery
« Odpowiedź #20 dnia: 22.06.2009, 16:40:42 »
Jak komuś odpowiada marnowanie godziny czasu na coś, po czym ślad najmniejszy nie zostanie, to proszę bardzo. Ale niektórzy bardziej cenią swój czas wolny.
What we want is a story that starts with an earthquake and works its way up to a climax.

ziemek8

  • Administrator
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1528
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Anno 1404 | Dawn od Discovery
« Odpowiedź #21 dnia: 22.06.2009, 17:39:33 »
Hehe. Naprawdę to dla Ciebie takie ważne? Wątpię byś tak często wczytywał sobie swoje stare save... ;)

Granie najbardziej polega na graniu właśnie, oczywiście można poza tym np. zamieścić save czy screen (swoją drogą coś jednak zostało po tym jak grałem - screenshoty, te krótkie teksty), ale to właśnie sama gra daje przyjemność. Chyba nie muszę Ci o tym mówić.

Jeszcze inna rzecz to możliwość dyskusji o grze, rozgrywce, wymienianie opinii. Save to nie najważniejsza rzecz jaka pozostaje.

Kalontas

  • Demiurg
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 395
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Anno 1404 | Dawn od Discovery
« Odpowiedź #22 dnia: 22.06.2009, 20:51:43 »
Niby tak, ale zawsze wolę zrobić coś konstruktywnego. ;] Większość gier dla mnie się kończy razem z końcem kampanii... Nie chcę włączyć na godzinę tylko po to by nie mieć w ogóle możliwości tego kontynuować.
What we want is a story that starts with an earthquake and works its way up to a climax.

Pan Gość

  • Gość
Odp: Anno 1404 | Dawn od Discovery
« Odpowiedź #23 dnia: 23.06.2009, 22:02:15 »
No przepraszam, ale pierwszy raz chyba słyszę o demie, które ma zablokowany zapis i blokadę czasową.
Ja kiedyś grałem w demo Rollercoaster Tycoon (pierwsza część) i tam było takie samo ograniczenie. W sumie, jeśli jest ograniczenie czasowe, to głupio jest seavować, bo zrobisz zapis na minutę przed końcem czasu i nic ci po nim.

A propos, proponuję dodać do listy gier w serwisie Rollercoaster Tycoon i/lub Theme Park. Te dwie strategie ekonomiczne są klasykami. Przynajmniej jeśli chodzi o gry związane z budową parków rozrywki. Nad obiema spędziłem wiele godzin gry.

ziemek8

  • Administrator
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1528
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Anno 1404 | Dawn od Discovery
« Odpowiedź #24 dnia: 23.06.2009, 22:20:24 »
Jeżeli znajdą się chętni do zapełnienia go treścią - czemu nie? ;)

 

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa: Email:
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek
Wpisz litery widoczne na obrazku:
Napisz malymi literami ile to jest dziesiec odjac dziesiec (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre dwa):
Napisz malymi literami ile to jest trzy dodac jeden (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre trzy):
Napisz malymi literami ile to jest piec odjac jeden (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre piec):

Witamy!

Dostęp dla gości
Niezarejestrowani goście mają pełny dostęp do zasobów wortalu, muszą jednak podawać odpowiedzi na antyspamowe pytania kontrolne. Zachęcamy do rejestracji, aby wygodniej korzystać z wortalu, móc identyfikować się w naszej społeczności oraz móc modyfikować ustawienia wortalu pod swoje gusta.

Pliki Cookie
Używamy plików Cookie, aby ułatwiać korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Rozumiem