Nieśmiertelne Gry Szukaj
Cesarz: Narodziny Państwa Środka

Autor Wątek: Opinie o Cesarzu  (Przeczytany 25769 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

KazuaR

  • ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 525
  • Płeć: Mężczyzna
  • Not enough minerals.
    • Zobacz profil
Odp: Opinie o Cesarzu
« Odpowiedź #20 dnia: 21.03.2011, 16:25:15 »
Najpewniejsze to zakup na Allegro lub poszukanie na serwisie gog.com.

Anelg

  • Nie do końca
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 388
  • Płeć: Kobieta
  • Lurker? Zaglądaczka? Nieważne :P
    • Zobacz profil
Odp: Opinie o Cesarzu
« Odpowiedź #21 dnia: 18.08.2011, 10:11:25 »
Grałam w to daawno temu, do tego po angielsku (nie znałam wtedy dobrze angielskiego. Wiedziałam, co się dzieje po obrazkach, kolejności słów i długości wiadomości ;D. Ale dzięki temu trochę się jednak języka nauczyłam, chociażby nazw przedmiotów). Nie zwracałam wtedy uwagi na feng shui ale jakoś to wychodziło ;D I uwielbiałam drzewka! Oraz odtwarzałam ciągle dźwięk opuszczonego domu elity, w sumie nie wiem czemu... tam chyba jeden moment mi się taki nienaturalny wydawał.

Czy to prawda, że tłumaczenie ma wątpliwą jakość? Słyszałam to parę lat temu w jakiejś recenzji.

ziemek8

  • Administrator
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1528
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Opinie o Cesarzu
« Odpowiedź #22 dnia: 18.08.2011, 10:37:49 »
Grałem (choć nie tak wiele) w Cesarza, ale nie przypominam sobie żadnych nieściłości w tłumaczeniu, więc nie mogło być tak źle. (w angielską wersję nie grałem)

Haspen

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1288
  • Płeć: Mężczyzna
  • Panie Peasley, gdzie jest mój Earl Grey?
    • Zobacz profil
Odp: Opinie o Cesarzu
« Odpowiedź #23 dnia: 18.08.2011, 10:48:55 »
Jedyne co jest złe z tym tłumaczeniem to głosy postaci... w 'engliszu' brzmią tak ładnie dopasowane, a w wersji polskiej po prostu słychać że to sztywna mowa aktorska ;)
World of Horror - a reszta gier może się schować :P
Czym się mogę pochwalić na N-Gry.pl - Misje i gry otwarte (2010-2019)

 

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa: Email:
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek
Wpisz litery widoczne na obrazku:
Napisz malymi literami ile to jest trzy dodac jeden (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre trzy):
Napisz malymi literami ile to jest trzy odjac jeden (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre cztery):
Napisz malymi literami ile to jest piec odjac jeden (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre piec):

Witamy!

Dostęp dla gości
Niezarejestrowani goście mają pełny dostęp do zasobów wortalu, muszą jednak podawać odpowiedzi na antyspamowe pytania kontrolne. Zachęcamy do rejestracji, aby wygodniej korzystać z wortalu, móc identyfikować się w naszej społeczności oraz móc modyfikować ustawienia wortalu pod swoje gusta.

Pliki Cookie
Używamy plików Cookie, aby ułatwiać korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Rozumiem