Nieśmiertelne Gry Szukaj
Cesarz: Narodziny Państwa Środka

Autor Wątek: Multiplayer - problem  (Przeczytany 14139 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Silvaanas

  • Gość
Multiplayer - problem
« dnia: 18.08.2011, 23:26:36 »
Witam.

Chciałbym zagrać w Cesarza z przyjacielem w trybie multiplayer, niestety nie bardzo potrafimy sobie z tym poradzić, jako, że Sierra już nie istnieje a co za tym idzie- nie ma serwerów. Próbowaliśmy przez GameRangera, lecz kiedy próbuję dodać Cesarza ( Emperor.exe) pojawia się informacja, że plik ten jest nieprawidłowy.
Próbowaliśmy też z Hamachi, lecz i tutaj nie działa. Po prostu nie znajduje nam gier. ( tak, zmieniliśmy kartę sieciową na Hamachi ).
Jeśli ktoś byłby w stanie pomóc byłbym baaardzo wdzięczny.

Pozdrawiam
Silvaanas

Silvaanas

  • Gość
Odp: Multiplayer. Problem
« Odpowiedź #1 dnia: 19.08.2011, 13:17:53 »
Nie sprawdzaliśmy, ale raczej tak. Oboje mamy oryginały ( kupione 1000 lat temu ) z eXtra klasyki.

Haspen

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1288
  • Płeć: Mężczyzna
  • Panie Peasley, gdzie jest mój Earl Grey?
    • Zobacz profil
Odp: Multiplayer. Problem
« Odpowiedź #2 dnia: 19.08.2011, 13:25:40 »
Jeśli macie sieć osiedlową, tudzież jedno z was ma router, być może wewnętrzny firewall was blokuje ;)

Co do wersji gry, w którymś rogu w menu głównym gry jest podana.
World of Horror - a reszta gier może się schować :P
Czym się mogę pochwalić na N-Gry.pl - Misje i gry otwarte (2010-2019)

Silvaanas

  • Gość
Odp: Multiplayer. Problem
« Odpowiedź #3 dnia: 19.08.2011, 15:00:12 »
Oboje mamy routery, jednak nigdy wcześniej nie było z tym problemów. Graliśmy w Age of Empires2. GameRanger też nie pokazuje, że jestem 'za routerem', ale na wszelki wypadek, jak to sprawdzić/ odblokować? Wersje gry mamy takie same. Nigdzie nie mogę dostać żadnych patchy...

Silvaanas

  • Gość
Odp: Multiplayer - problem
« Odpowiedź #4 dnia: 19.08.2011, 22:14:02 »
Wiem. Napisałem to nawet ostatnim poście, pytając jak odblokować. Mimo to wydaje mi się to wątpliwe. Graliśmy już w inne gry w ten sposób i nie było problemów.
Może powiedzcie jaki wy macie sposób na rozgrywki multiplayer?

Silvaanas

  • Gość
Odp: Multiplayer - problem
« Odpowiedź #5 dnia: 19.08.2011, 22:20:34 »
Po prostu dołączacie do jednej sieci, wchodzicie w scenariusze wieloosobowe >  inne wieloosobowe > sieć lokalna   i znajduje wam grę?  Bo u nas właśnie na tym problem polega, że jej nie ma.
Poszukam w międzyczasie czegoś o otwieraniu portów...

Silvaanas

  • Gość
Odp: Multiplayer - problem
« Odpowiedź #6 dnia: 19.08.2011, 22:45:28 »
Próbujemy otworzyć ' Grę bezpośrednią' jednak pojawia się błąd.    "  Błąd ogólny ( kod: WS_ServerReq_NoServersSpecified)   Problem pojawia się przy próbie otworzenia i dołączenia do gry bezpośredniej.  Jedyne, co działa, to  ' dodaj '  co samo w sobie nic nie robi.

Silvaanas

  • Gość
Odp: Multiplayer - problem
« Odpowiedź #7 dnia: 19.08.2011, 23:51:47 »
Tak, jest taka opcja, ale jak już mówiłem nie działa. Tak mamy zielone kropki. Przedarliśmy się nieco dalej. Teraz znajduje nam grę, lecz przy próbie dołączenia pojawia się komunikat, że " Nie należysz do tej samej podsieci co host ".
Jak to możliwe, że znajduję nam grę lokalną, na hamachi jesteśmy obaj a nie należymy do tej samej podsieci.  Ktoś wie o co może chodzić?

Silvaanas

  • Gość
Odp: Multiplayer - problem
« Odpowiedź #8 dnia: 20.08.2011, 00:37:10 »
A masz może zainstalowanego teraz Cesarza z wersją 1.0.1?  Moglibyśmy ewentualnie my spróbować, czy działa.
Oczywiście jeśli to nie problem.
Jeśli jednak zgodziłbyś się, prosiłbym o jakiś kontakt 'live'.  GG, Skype  itp.

ziemek8

  • Administrator
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1528
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Multiplayer - problem
« Odpowiedź #9 dnia: 20.08.2011, 10:55:00 »
Grano w multi Cesarza, ale niestety nie bez problemów. Tym niemniej jest to możliwe.

krzych95

  • Gość
Multiplayer - problem
« Odpowiedź #10 dnia: 01.10.2011, 14:07:08 »
Hejka ja mam ten sam problem, bo chcieliśmy z kolegami sobie zagrać przez multi, ale się nie dało połączyć. Może zna ktoś jakieś sposoby na połączenie?? Jbc używaliśmy na razie hamachi. Mam routera, ale mam ustawionego dmz hosta i wszystko mogę hostować, wszyscy mamy orginałki z wersją 1.0.1.

Kalontas

  • Demiurg
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 395
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Multiplayer - problem
« Odpowiedź #11 dnia: 01.10.2011, 14:31:30 »
Firewalle mogą blokować różne rzeczy.
What we want is a story that starts with an earthquake and works its way up to a climax.

 

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa: Email:
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek
Wpisz litery widoczne na obrazku:
Napisz malymi literami ile to jest dziesiec odjac dziesiec (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre dwa):
Napisz malymi literami ile to jest piec odjac dwa (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre jeden):
Napisz malymi literami ile to jest piec odjac jeden (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre piec):

Witamy!

Dostęp dla gości
Niezarejestrowani goście mają pełny dostęp do zasobów wortalu, muszą jednak podawać odpowiedzi na antyspamowe pytania kontrolne. Zachęcamy do rejestracji, aby wygodniej korzystać z wortalu, móc identyfikować się w naszej społeczności oraz móc modyfikować ustawienia wortalu pod swoje gusta.

Pliki Cookie
Używamy plików Cookie, aby ułatwiać korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Rozumiem