Nieśmiertelne Gry > Inne gry

[Faraon] Demo Pharaoh: A New Era

(1/2) > >>

KazuaR:
Od wczoraj na Steamie w ramach eventu "Next Fest" można pobrać wersję demonstracyjną remake'u Faraona. Za remake odpowiada studio Triskell Interactive, twórcy Lethis: Path of Progress. Demo będzie dostępne do 28-go lutego br. Jest to pierwsze publiczne demo gry, więc na chwilę obecną umożliwia przejście 4 misji z samouczka. Ewentualne uwagi można zgłosić twórcom na ich serwerze Discord - sam serwer warto dodać choćby do śledzenia postępów nad remake'iem.

Pharaoh: A New Era na Steamie
Serwer na Discordzie

ziemek8:
Super, dzięki za info! :)

Wszystko wygląda dobrze, oprócz tego stylu postaci... Strasznie mi on do takiej gry nie pasuje.

KazuaR:
Cóż, jaki developer, taki styl graficzny. Ale z drugiej strony, jak mam wybierać między cukierkowym stylem gry a problemami z uruchomieniem oryginalnego Faraona na Windzie 10 to już wolę cukierkowość. :P

Anelg:
Muszę przyznać, że trochę nie ogarniam strony muzycznej.
Wgrali filmik wyjaśniający, dlaczego ścieżka dźwiękowa wymaga zmian, ale mam wrażenie, że się gdzieś pogubili w środku.
Rozumiem, że sitar mógł kogoś wkurzyć. Do Indii to trochę daleko. Ale podejmę się ryzyka i powiem, że pochylenie się w stronę Bliskiego Wschodu to wpadanie w kolejny i to dawno już wyżłobiony stereotyp.

Ale nawet nie zmrużyłabym oka, gdybym w WiP na kanale kompozytora nie usłyszała duduka.

KazuaR:

--- Cytat: Anelg w 19.08.2022, 18:16:22 ---Muszę przyznać, że trochę nie ogarniam strony muzycznej.
Wgrali filmik wyjaśniający, dlaczego ścieżka dźwiękowa wymaga zmian, ale mam wrażenie, że się gdzieś pogubili w środku.
Rozumiem, że sitar mógł kogoś wkurzyć. Do Indii to trochę daleko. Ale podejmę się ryzyka i powiem, że pochylenie się w stronę Bliskiego Wschodu to wpadanie w kolejny i to dawno już wyżłobiony stereotyp.

Ale nawet nie zmrużyłabym oka, gdybym w WiP na kanale kompozytora nie usłyszała duduka.

--- Koniec cytatu ---

Może prawa autorskie im nie pozwalają na odświeżenie strony muzycznej, w końcu planują czerpać z tego zyski.

Przy okazji, co to jest WiP?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Odpowiedz

Idź do wersji pełnej