Nieśmiertelne Gry > Airline Tycoon

Porady

(1/1)

ziemek8:
Jak zarobić i się nie narobić
Air Travel - standardowe zlecenia
Cargo - czasem trafi się okazja na szybki zysk niewielkim kosztem
Last Minute - często można trafić dobre zlecenia z dużym, szybkim zyskiem
Routes (połączenia między miastami) - to jest prawdziwa żyła złota, wymaga pewnych inwestycji (m.in. poprawy wizerunku firmy (ang. image) by znajdowali się chętni na ustalone loty), ale jak wszystko się ustawi, można po kilku minutach pracy (dopilnowaniu czy wszystko jest ok) iść do domu (zakończyć dzień pracy) i tylko patrzeć jak pieniądze wlatują na konto. (Nie wyobrażam sobie gry samymi zleceniami z Air Travel, Last Minute czy Cargo - tyle ustawiania, kombinowania, sprawdzania...)

Połączenia między miastami - pierwsza klasa (ang. routes)
Jeżeli nie celujesz w pierwszą klasę (nie masz wyposażenia na 3 gwiazdki) usuń miejsca pierwszej klasy (i tak nie będą wykupione), będzie więcej miejsc drugiej klasy (które zostaną wykupione).

Połączenia między miastami - odległe miasta (ang. routes)
Wykupuj prawa do realizowania połączeń tylko między dużymi miastami. Spróbuj miast oddalonych od siebie - mimo rzadszych lotów i potrzeby większych ilości paliwa - często generują dużo większy zysk, bo ceny biletów są zdecydowanie wyższe.

Połączenia między miastami - samoloty z muzeum (ang. routes)
Kupuj samoloty w muzeum. Jeżeli tylko masz gotówkę - codziennie sprawdzaj muzeum. Kupuj samoloty, które mają wystarczający zasięg na obsługiwane przez ciebie połączenia międzymiastowe. (Oczywiście niech pomieszczą chociaż 180 pasażerów i mają konsumpcję paliwa poniżej 5000 l/h - wyższa jest akceptowalna tylko dla samolotów powyżej 350 pasażerów). Oczywiście z czasem napraw te samoloty, przynajmniej do 50%, ale będziesz mógł zrobić to z pieniędzy, które ten samolot sam zarobi.

Skróty klawiszowe
Używaj skrótów klawiszowych. Miło jest patrzeć jak kierowana przez ciebie postać biegnie z miejsca na miejsce, ale ile można? Zapamiętaj chociaż 2-3 skróty klawiszowe. [O] - własne biuro, [T] - Air Travel, [L] - Last Minute. Po użyciu skrótu klawiszowego naciśnij [Spację] - natychmiast przeniesiesz się w to miejsce. Jeżeli nie pamiętasz skrótu klawiszowego do danego miejsca, może pamiętasz skrót do jakiegoś miejsca obok? (Parę razy, gdy chciałem wybrać się do sabotażysty, wybierałem skrót do banku (B), naciskałem [Spację] by natychmiast tam przejść, zaraz potem wychodziłem (klikając prawy przycisk myszy) i klikałem na wejście do sabotażysty.
Lista skrótów klawiszowych: http://n-gry.pl/forum/index.php?topic=1277.0

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Odpowiedz

Idź do wersji pełnej