Nieśmiertelne Gry

Inne działy => Artykuły, recenzje, dzienniki, download => Download => Wątek zaczęty przez: Haspen w 06.02.2016, 15:31:50

Tytuł: Architekt Tubmarinus
Wiadomość wysłana przez: Haspen w 06.02.2016, 15:31:50
Stary Tubmarinus opowie swym wnukom o tym jak został sławnym architektem wśród Atlantów. Dołącz do jego opowieści i wraz z nim buduj wspaniałe piramidy i piękne świątynie! Ta misja jest dość łatwa i składa się z trzech epizodów w mieście macierzystym i dwóch kolonii.

Znów ja, znów z kolejną misją ;)

Wróciłem do kultury Atlantydy i postanowiłem stworzyć misję poświęconą jednemu z głównych aspektów tejże - to jest, budowie Piramid! Misja nie jest długa, ani też trudna, a podczas gdy sędziwy Tubmarinus będzie opowiadał wnukom co i jak, wy zbudujecie piramidy, świątynie, pomniki do niebios... co się tylko nawinie pod rękę ;)

Miłej zabawy życzę!
Tytuł: Odp: Architekt Tubmarinus
Wiadomość wysłana przez: Sidu87 w 15.02.2016, 00:28:54
Fajnie się bawiłem przy tych misjach :) Rzeczywiście misje bardzo łatwe i nastawione ma budowę świątyń i piramid, aczkolwiek trzeba było trochę kombinacji przy Posejdonii, ale nie było znowuż to też nie wiadomo jakie wyzwanie :) Szkoda tylko, że cała kampania taka krótka.
Sam osobiście wykonując kolejne zadania nastawiałem się na estetyzację miasta i żałuję jedynie, iż nie było żadnych zadań od bogów, tak aby móc wystawiać ich pomniki :P byłoby to fajnym zwieńczeniem tejże kampanii i postawiłoby to przed graczami dodatkowe wyzwania :D ale to już taka na siłę przyczepka :)
Pozdrawiam! :)
Tytuł: Odp: Architekt Tubmarinus
Wiadomość wysłana przez: Haspen w 15.02.2016, 08:36:59
Hmm, racja z tymi pomnikami, nie pomyślałem o tym. Trudno się mówi i się idzie dalej :P
Tytuł: Odp: Architekt Tubmarinus
Wiadomość wysłana przez: aniula19.12 w 27.03.2016, 21:11:01
Misja przyjemna, ale naprawdę bardzo prosta, choć pewnie każda budowlanka z dużym terenem taka jest :)
Mapki to jak zawsze świetne, ale jedna kolonijna zasługuje na wyróżnienie, prawdziwy majstersztyk, musiała zająć naprawdę dużo czasu, bo była wymierzona co do milimetra :) Choć mimo wszystko zupełnie nie miałam problemu ze zbudowaniem całkiem szybko wymaganych świątyń, ale to lata praktyki. Dla kogoś nowego w tej grze epizod kolonijny z pewnością musiałby być naprawdę trudny.
Ogólnie oceniam jako bardzo przyjemną misję dla budowniczych, ja jako fanka rozbudowy miasta i strategicznego rozmieszczania zakładów i ogólnie logistyki czekam na misję bardziej w stylu 10.000 mieszkańców :) Fajnie jednak, że twoje misje są różnorodne i każdy znajdzie coś co go zainteresuje :)
Życzę tobie weny, a sobie nowych misji ;p
Tytuł: Odp: Architekt Tubmarinus
Wiadomość wysłana przez: Haspen w 27.03.2016, 23:06:04
czekam na misję bardziej w stylu 10.000 mieszkańców :)

Ha, a to nawet dobrze się składa...
Tytuł: Odp: Architekt Tubmarinus
Wiadomość wysłana przez: ziemek8 w 06.04.2016, 21:35:10
Bardzo fajna i odprężająca misja. :)
Naprawdę bardzo przyjemnie czytało się napisane przez Ciebie teksty. Zdania ułożone z wdziękiem, lekkością i łagodnością. ;)

Pierwszy epizod, raczej spokojnie, ale mając podatki od plebsu za jedyne źródłem dochodów, chwile zajęło wybudowanie potrzebnych budowli.

Drugi epizod - wybrałem Posejdonie - oj, naprawdę mało miejsca tam było. Ale mogąc już coś eksportować i bić drachmy ze srebra wystarczyło pobudować tylko trochę domów, by mieć trochę ludzi do pracy.
(W tekście kończącym chyba jest mała literówka "moje egzamin".)

Kolejne epizody to już sama przyjemność. :) Może trochę irytujące były zalewania Nilu w drugiej kolonii, ale nie było źle.

Zamieszczam swój save po zwycięstwie. :)
Tytuł: Odp: Architekt Tubmarinus
Wiadomość wysłana przez: Haspen w 07.04.2016, 00:14:23
Zauważyłem, że zaczynasz chyba nadrabiać zaległości ostatnio ;)

Czyżby urlop czy coś w tym stylu?
Tytuł: Odp: Architekt Tubmarinus
Wiadomość wysłana przez: ziemek8 w 07.04.2016, 08:27:41
Hehe, nie. Po prostu - jak co jakiś czas - złapała mnie chęć gry w Zeusa i tak jakoś udaje mi się ostatnio uszczknąć godzinkę czy dwie na grę - to wybieram sobie fajne misje i gram. ;)
Tytuł: Odp: Architekt Tubmarinus
Wiadomość wysłana przez: nuhdeen w 27.08.2016, 22:31:46
Bardzo fajna misja, ale ja lubię misje dla budowniczych. Kolonia 'dla Posejdona' miała bardzo ładną mapkę, która miała tylko jeden minus - trzeba było budowac budynki w określonym miejscu, a tego nie lubię - wolę swoboda budowniczą. Druga kolonia trochę się dłużyła. Misje oceniam na 6/6, ale jak juz wspomniałam, kocham budować :)

Jest kontynuacja? Ta historia o tym czarnoksiężniku?
Tytuł: Odp: Architekt Tubmarinus
Wiadomość wysłana przez: Haspen w 28.08.2016, 08:39:33
Niby miała być zaraz po, ale jak widać, nie ma, i nie będzie :P
Tytuł: Odp: Architekt Tubmarinus
Wiadomość wysłana przez: mckn w 08.09.2016, 21:48:00
Świetnie mi się grało :) przyjemnie i wnerwiająco, szczególnie w Posejdonii dopóki nie odbryłem jsposobu jak fantastycznie i łatwo można zagospodarować ten teren aby mieć sporo pracowników :)
Mapa bardzo mi się spodobała. Ta misja w czołówce najlepszych  ;D
Ale mam też dla was ciekawego glicza, który pojawił się podczas wznoszenia piramid. Na wybudowanej już piramidzie patrząc z jednego kierunku widoczny był drewniany dźwig do wciągania materiałów na wyższy poziom zaś z innego kierunku patrząć nie było go :) najśmieszniejsze było to, że gdy do budowanej obok piramidy wjeżdżały materiały to ten dziwny dźwig na wybudowanej już piramidzie też się kręcił.
Tytuł: Odp: Architekt Tubmarinus
Wiadomość wysłana przez: Haspen w 09.09.2016, 12:25:43
O, też tak kiedyś miałem w jednej misji. Może po prostu Zeus nie potrafi poprawnie wyświetlić kilku 'warstw' grafik na raz?

Podobny glitch z wyświetlaniem można zauważyć gdy wrogie nam bóstwo przechodzi na skróty przez świątynię; niekiedy schody świątyni 'znikają' pod bóstwem na dosłownie chwilę.
Tytuł: Odp: Architekt Tubmarinus
Wiadomość wysłana przez: fedora w 20.09.2016, 16:50:19
Bardzo przyjemna misja, nikt i nic nie przeszkadzało w budowie. Ale rzeczywiście - misja nie dla tych, którzy nie lubią budowania świątyń i piramid.
A ta mapa w Posejdonii - MAJSTERSZTYK. Gratulacje!
Tytuł: Odp: Architekt Tubmarinus
Wiadomość wysłana przez: dikajos w 14.04.2019, 14:07:49
Zaliczone. Wszysctko co moglem to budowalem :> Za jednym zamachem.
Tytuł: Odp: Architekt Tubmarinus
Wiadomość wysłana przez: PannaPe w 14.05.2019, 00:03:39
Ciekawy scenariusz:) Posejdonia lekko mnie przeraziła, ale zaskakująco łatwo mi poszło ; ) jak widzę mały teren i dużo do wybudowania, to zaczynam się lekko gubić, ale na spokojnie wszystko przemyślałam. Tak naprawdę wystarczy jedna hurtownia, no max dwie, aby zaopatrzyć się we wszystkie niezbędne materiały ;)