Nieśmiertelne Gry Szukaj
Zeus Pan Olimpu

Autor Wątek: Cyklady  (Przeczytany 19470 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

eravien

• Gracz
Odp: Cyklady
« Odpowiedź #20 dnia: 09.12.2019, 17:36:26 »
Udało mi się przejść na Bogu za drugim podejściem.
Mapka jest bardzo ciekawa jako ciekawostka, coś w stylu, jak pisali poprzednicy, "twardej łamigłówki". Nie ma zbyt wielu wyzwań - po prostu trzeba dobrze kombinować i stale przebudowywać. Jest jednak możliwość zbudowania jednego portu, więc z kasą nie ma problemu - można stale sprzedawać wino Atenom.
Ja chwilę posiedziałem - udało mi się wcisnąć 888 mieszkańców, poza 1 budynkiem wszystko kamienice.

Mapka ciekawa przez swoją unikatowość, zazwyczaj nie ma problemu z miejscem, a tutaj to był cel gry.
Wrzucam save'a jak ktoś byłby ciekawy.

ponson321

• Gracz
Odp: Cyklady
« Odpowiedź #21 dnia: 12.02.2020, 06:21:07 »
Udało się i wcale nie było tak ciężko :D Zniszczyłem port handlowy i spichlerz na chwile, żeby postawić trzecią stajnie i easy. Mapka poszła w ok 1.30h

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa: Email:
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek
Wpisz litery widoczne na obrazku:
Napisz malymi literami ile to jest cztery odjac jeden:
Napisz malymi literami ile to jest trzy dodac piec:

Witamy!

Dostęp dla gości
Niezarejestrowani goście mają pełny dostęp do zasobów vortalu, muszą jednak podawać odpowiedzi na antyspamowe pytania kontrolne. Zachęcamy do rejestracji, aby wygodniej korzystać z vortalu, móc identyfikować się w naszej społeczności oraz móc modyfikować ustawienia vortalu pod swoje gusta.

Pliki Cookie
Używamy plików Cookie, aby ułatwiać korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Rozumiem