Nieśmiertelne Gry Szukaj
Zeus Pan Olimpu

Autor Wątek: Herosi zamienieni w kamień nie wracają do miasta  (Przeczytany 3411 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sebol1992

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Hej!

Tytuł tematu odnosi się do problemu który miałem wczoraj z moimi herosami.
Podczas ataku Atlasa Atalanta i Tezeusz zostali zamienieni w kamień, tylko Bellerofon ocalał.
Niestety po tym incydencie oboje nie wracają do miasta mimo, że w ich przybytku widnieje informacja ,że zmierzają do miasta. I tak zmierzają już 3 lata...

Kasowanie i stawianie ponownie przybytku nic nie daje podobnie jak np. celowe niespełnienie warunku w postaci skasowania muru wokół przybytku Tezeusza czy muzeum w przypadku Atalanty. Po prostu nie chcą wrócić do miasta i koniec. Kiedyś wrócą czy zostaje o nich zapomnieć?
Scenariusz stworzony w edytorze.


bazylozaur

  • twórca misji
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 309
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Herosi zamienieni w kamień nie wracają do miasta
« Odpowiedź #1 dnia: 15.10.2022, 10:05:18 »
Miałem kilka razy ten sam problem, ale nie znalazłem rozwiązania. Pozostaje jedynie powtórzyć epizod.

Sebol1992

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Herosi zamienieni w kamień nie wracają do miasta
« Odpowiedź #2 dnia: 15.10.2022, 11:24:37 »
Też myślę, że to błąd gry naprawialny jedynie poprzez patch.

 

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa: Email:
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek
Wpisz litery widoczne na obrazku:
Napisz malymi literami ile to jest trzy dodac jeden (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre trzy):
Napisz malymi literami ile to jest piec odjac dwa (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre jeden):
Napisz malymi literami ile to jest piec odjac jeden (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre piec):

Witamy!

Dostęp dla gości
Niezarejestrowani goście mają pełny dostęp do zasobów wortalu, muszą jednak podawać odpowiedzi na antyspamowe pytania kontrolne. Zachęcamy do rejestracji, aby wygodniej korzystać z wortalu, móc identyfikować się w naszej społeczności oraz móc modyfikować ustawienia wortalu pod swoje gusta.

Pliki Cookie
Używamy plików Cookie, aby ułatwiać korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Rozumiem