Nieśmiertelne Gry Szukaj
Zeus Pan Olimpu

Autor Wątek: Pieśń Orfeusza  (Przeczytany 37514 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Haspen

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1288
  • Płeć: Mężczyzna
  • Panie Peasley, gdzie jest mój Earl Grey?
    • Zobacz profil
Odp: Pieśń Orfeusza
« Odpowiedź #20 dnia: 11.09.2016, 13:58:16 »
Poproś... znaczy się, rzucaj podarkami tak długo aż 'Żądaj' zamieni się na 'Poproś' (bodajże na 'Pełne Szacunku' czy 'Pełne Podziwu' jest zmiana). Jeśli nie masz towarów które rywal potrzebuje, to czeka cię długi i zmużny proces. Podarki z towarów które obce miasto produkuje wcale nie wpływają na stosunek miasta do nas.
World of Horror - a reszta gier może się schować :P
Czym się mogę pochwalić na N-Gry.pl - Misje i gry otwarte (2010-2019)

mckn

  • Ja tu tylko gram
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 18
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko gram
    • Zobacz profil
Odp: Pieśń Orfeusza
« Odpowiedź #21 dnia: 11.09.2016, 14:03:45 »
O proszę a ja się od razu z żądaniami rzuciłem :D dziękuję, sprawdzę tę taktykę
Ja tu tylko gram

mckn

  • Ja tu tylko gram
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 18
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko gram
    • Zobacz profil
Odp: Pieśń Orfeusza
« Odpowiedź #22 dnia: 11.09.2016, 15:11:48 »
Zadziałało, ale kolejny problem... brak tekstu, puste wszystko, tylko cele misji się pokazały :( ech
Ja tu tylko gram

bazylozaur

  • twórca misji
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 309
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Pieśń Orfeusza
« Odpowiedź #23 dnia: 11.09.2016, 16:13:20 »
Brak tekstu? Niemożliwe. Inni tego nie zgłaszali. Jesteś pewien, że dobrze pobrałeś misję? Czy w katalogu misji masz plik tekstowy?

Haspen

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1288
  • Płeć: Mężczyzna
  • Panie Peasley, gdzie jest mój Earl Grey?
    • Zobacz profil
Odp: Pieśń Orfeusza
« Odpowiedź #24 dnia: 11.09.2016, 16:47:15 »
Plik tekstowy na pewno jest, tyle że pusty - gdyby go nie było, pokazało by się początkowe 'NIE ZNALEZIONO TEKSTU!' w każdym możliwym miejscu. Błąd w pobieraniu/błąd archiwum na bank.
World of Horror - a reszta gier może się schować :P
Czym się mogę pochwalić na N-Gry.pl - Misje i gry otwarte (2010-2019)

mckn

  • Ja tu tylko gram
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 18
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko gram
    • Zobacz profil
Odp: Pieśń Orfeusza
« Odpowiedź #25 dnia: 11.09.2016, 17:53:48 »
Wcześniej wszystko było, po zastosowaniu rady Haspena popsuło mi się :P nie umiem inaczej wyjaśnić.
Usunąłem i pobrałem na nowo misję. Trudno zacznę od początku.
Ja tu tylko gram

mckn

  • Ja tu tylko gram
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 18
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko gram
    • Zobacz profil
Odp: Pieśń Orfeusza
« Odpowiedź #26 dnia: 13.09.2016, 00:23:36 »
Problem z brakiem tekstu pojawił sie ponownie po wczytaniu zapisu gry. Czy ktoś ma jakiś pomysł? W innych misjach tak nie było... rozumiem że mam przejść bez zapisywania i wczytywania :D
Ja tu tylko gram

Haspen

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1288
  • Płeć: Mężczyzna
  • Panie Peasley, gdzie jest mój Earl Grey?
    • Zobacz profil
Odp: Pieśń Orfeusza
« Odpowiedź #27 dnia: 13.09.2016, 00:25:06 »
Dziwne... wiele bugów 'przeżyłem' z Zeusem ale o takim jeszcze nie słyszałem :I
World of Horror - a reszta gier może się schować :P
Czym się mogę pochwalić na N-Gry.pl - Misje i gry otwarte (2010-2019)

mckn

  • Ja tu tylko gram
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 18
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko gram
    • Zobacz profil
Odp: Pieśń Orfeusza
« Odpowiedź #28 dnia: 13.09.2016, 21:10:29 »
Ze mną to zawsze jakieś problemy  ;D wybaczcie
Sam jestem tym zdziwiony. Na weekend odpalę misję i postaram się przejść ciągiem bez zapisywania.
Ja tu tylko gram

Pruskie_Dziecko

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 64
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Pieśń Orfeusza
« Odpowiedź #29 dnia: 12.01.2017, 20:59:27 »
Po przejściu kampanii wchodzę na forum i widzę same skargi. Mam wrażenie, że grałem w zupełnie inną kampanię niż wszyscy rozpisujący się o problemach z nią związanymi, więc w pierwszej kolejności zwrócę się do tych osób:

1) Fakt, że potrzebny surowiec ma tylko nasz rywal i trzeba mu dawać prezenty, aż "żądaj" zamieni się w "poproś" był wykorzystywany już przez inne osoby w innych misjach, a poza tym często można to wykorzystywać nawet kiedy nie jest to konieczne (surowiec ma więcej miast, ale chce się go zebrać szybciej i więcej). To nie żaden błąd tylko nieumiejętność gracza rozeznania się w 4 miastach na mapie Grecji i widocznie mały staż w Zeusie lub przynajmniej w mapach z tej strony.
2) Aniula, jeśli miałaś problem z winem to jesteś graczem "poniżej przeciętnej", a nie zaawansowanym. Ja nie uważam się za pana i władcę tej gry i jest wielu lepszych ode mnie, ale nie miałem z nim wcale problemu, a już wpisywanie Ambrozji bo nie chce się rok lub dwa poczekać na handlarza z winogronami...? Chyba, że użyłaś jej we wcześniejszych epizodach i pominęłaś jakieś ważne wydarzenia wydarzenia.


Po prostu takie sztuczne kreowanie problemów może zniechęcić innych do rozegrania tej kampanii, a moim zdaniem warto się w nią zagłębić, oto dlaczego:

1) Fantastyczne mapki, niesamowicie dopracowane i pomysłowe, po prostu cud.
2) Równie dobra historia, która jest stale powiązana z bohaterem i wszystkie wątki wspaniale się łączą.
3) Mamy potwory, bohaterów i kontakt z bogami, więc sporo się dzieje
4) Nie odczułem by była przesadnie trudna, choć trzecia Menada, dosłana w 2 epizodzie, ma inne ustawienia niż pozostałe dwie i dwukrotnie zniszczyła mi transporty materiałów do świątyni (raz transport drewna, a raz rzeźb), co było wielką próbą na moją cierpliwość. :)
5) Gra wymaga myślenia i rozplanowania miasta, ale nie trzeba się obawiać - ja zająłem w zasadzie niewielką cześć mapy i dopiero w ostatnim epizodzie, na odczepnego, dostawiłem drugie, małe osiedle.

Daję 10/10, bo wszystko było w odpowiednich ilościach i polecam tę grę każdemu, nawet słabsi gracze (na łatwiejszych poziomach trudności) dadzą sobie z nią radę.

 

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa: Email:
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek
Wpisz litery widoczne na obrazku:
Napisz malymi literami ile to jest dziesiec odjac dziewiec (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre dziewiec):
Napisz malymi literami ile to jest trzy dodac jeden (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre trzy):
Napisz malymi literami ile to jest trzy dodac piec (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre siedem):

Witamy!

Dostęp dla gości
Niezarejestrowani goście mają pełny dostęp do zasobów wortalu, muszą jednak podawać odpowiedzi na antyspamowe pytania kontrolne. Zachęcamy do rejestracji, aby wygodniej korzystać z wortalu, móc identyfikować się w naszej społeczności oraz móc modyfikować ustawienia wortalu pod swoje gusta.

Pliki Cookie
Używamy plików Cookie, aby ułatwiać korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Rozumiem