Nieśmiertelne Gry Szukaj
Zeus Pan Olimpu

Autor Wątek: Czcionka Zeus  (Przeczytany 10793 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

KazuaR

  • ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 525
  • Płeć: Mężczyzna
  • Not enough minerals.
    • Zobacz profil
Czcionka Zeus
« dnia: 25.05.2015, 13:25:05 »
Ostatnio mam w pracy trochę luzu, a jako że korzystam tam z programu do obróbki czcionek, to w wolnej chwili pododawałem do Zeusowego fonta polskie literówki. Prawa autorskie do czcionki należą do jej twórców w Impression Games (lub kogokolwiek innego dzierżącego ww. prawa).





Nie wiem czy oficjalnie polska wersja tej czcionki krąży po necie, ale jak to mawiają "Przezorny zawsze ubezpieczony". :P Dorzucam jeszcze link do pobrania z Dysku Google.

[LINK - Dysk Google]

ziemek8

  • Administrator
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1528
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Czcionka Zeus
« Odpowiedź #1 dnia: 25.05.2015, 21:02:08 »
Ekstra, dzięki! :)
Dużo przy czymś takim roboty? Ile czasu zajęło Ci dodanie polskich liter?
Polegało to na dodaniu "ąĄćĆęĘłŁńŃóÓśŚźŹżŻ", tak?
Jakiego programu używałeś? (jeżeli to nie jest tajna informacja)

KazuaR

  • ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 525
  • Płeć: Mężczyzna
  • Not enough minerals.
    • Zobacz profil
Odp: Czcionka Zeus
« Odpowiedź #2 dnia: 25.05.2015, 21:51:58 »
Roboty raczej mało, kwestia dodania odpowiednich okienek z przypisanymi do liter kodami i przerobienia litery.
Zasadniczo to robota polegała tylko na wszystkich liter oprócz "ó". Te już jest w czcionce.
Użyłem Font Creatora, nie jest za bardzo skomplikowany w obsłudze.

 

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa: Email:
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek
Wpisz litery widoczne na obrazku:
Napisz malymi literami ile to jest dziesiec odjac dziewiec (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre dziewiec):
Napisz malymi literami ile to jest trzy dodac piec (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre siedem):
Napisz malymi literami ile to jest piec odjac jeden (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre piec):

Witamy!

Dostęp dla gości
Niezarejestrowani goście mają pełny dostęp do zasobów wortalu, muszą jednak podawać odpowiedzi na antyspamowe pytania kontrolne. Zachęcamy do rejestracji, aby wygodniej korzystać z wortalu, móc identyfikować się w naszej społeczności oraz móc modyfikować ustawienia wortalu pod swoje gusta.

Pliki Cookie
Używamy plików Cookie, aby ułatwiać korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Rozumiem