Nieśmiertelne Gry Szukaj
Zeus Pan Olimpu

Autor Wątek: Mityczne łowy  (Przeczytany 19341 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

PurCzysty

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 23
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Mityczne łowy
« dnia: 03.09.2021, 18:55:10 »
Mityczne bestie od początku istnienia uprzykrzają życie śmiertelników. Napędzany nienawiścią do nich odnajdujesz w sobie siłę by przepędzić je z Greckich ziem. Misja ta ma umiarkowany poziom trudności i składa się z sześciu epizodów.

Tym razem scenariusz z większą ilością miejsca na budowę. Postanowiłem wykorzystać grafikę, której nie ma w żadnej kampanii, a także przerobiłem jedną z "pustych" map, żeby wstawić ten obrazek. Kilka chwil w gimpie i wygląda legitnie. :D

Plik: Zeus_MapOfGreece10.JPG wklejamy do folderu DATA z grą. Są 3 puste mapy bez grafiki, więc można śmiało zamieniać. Jeśli ktoś chce wrócić do pustej to proponuje zrobić sobie backup.

Udanych łowów Stalk.... tj. Hoplito.


Haspen

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1288
  • Płeć: Mężczyzna
  • Panie Peasley, gdzie jest mój Earl Grey?
    • Zobacz profil
Odp: Mityczne łowy
« Odpowiedź #1 dnia: 04.09.2021, 20:50:20 »
Gdybym nie wiedział, co i jak, to widząc samą mapkę uwierzyłbym, że to misja z podstawki :D
World of Horror - a reszta gier może się schować :P
Czym się mogę pochwalić na N-Gry.pl - Misje i gry otwarte (2010-2019)

bazylozaur

  • twórca misji
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 309
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Mityczne łowy
« Odpowiedź #2 dnia: 06.09.2021, 19:08:30 »
Całkiem przyjemna kampania. Bardzo ładne mapy i sprawnie zaplanowany handel. Scenariusz może nie porywa, ale jest w porządku. Nie mogę tylko przeboleć błędów w tekstach. Ogólnie było ich niewiele i nie rzucały się tak bardzo w oczy, oprócz jednego, ciągle i ciągle powtarzanego. Mam tu na myśli stosowane tu zaimki "Cię" oraz "Ciebie" a także ich pochodne. Choć bywają sytuacje, gdzie można ich używać zamiennie, to w wielu przypadkach w Twojej misji aż raziło mnie niewłaściwe ich wykorzystanie. Tam, gdzie powinno być "Cię" Ty pisałeś "Ciebie". Należy to poprawić.

Sidu87

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 38
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Mityczne łowy
« Odpowiedź #3 dnia: 09.09.2021, 07:55:05 »
A mi się pojawił jeden błąd.

Za każdym razem jak próbuję otworzyć mapę świata to wywala mi grę. Plik z mapą oczywiście skopiowałem do folderu DATA... W innych misjach stworzonych przez graczy nie mam tego problemu.

Ktoś miał coś takiego, czy tylko u mnie tak to działa? Gram na wersji gry z GOG z modem skalującym rozdzielczość do HD.

bazylozaur

  • twórca misji
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 309
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Mityczne łowy
« Odpowiedź #4 dnia: 09.09.2021, 16:38:31 »
A mi się pojawił jeden błąd.

Za każdym razem jak próbuję otworzyć mapę świata to wywala mi grę. Plik z mapą oczywiście skopiowałem do folderu DATA... W innych misjach stworzonych przez graczy nie mam tego problemu.

Ktoś miał coś takiego, czy tylko u mnie tak to działa? Gram na wersji gry z GOG z modem skalującym rozdzielczość do HD.
Nie podmieniałem mapy. Uznałem to za zbyteczne.

PurCzysty

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 23
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Mityczne łowy
« Odpowiedź #5 dnia: 10.09.2021, 12:13:49 »
A mi się pojawił jeden błąd.

Za każdym razem jak próbuję otworzyć mapę świata to wywala mi grę. Plik z mapą oczywiście skopiowałem do folderu DATA... W innych misjach stworzonych przez graczy nie mam tego problemu.

Ktoś miał coś takiego, czy tylko u mnie tak to działa? Gram na wersji gry z GOG z modem skalującym rozdzielczość do HD.

Też mam wersję z GOG z HD modem. Ta zmieniona mapka jest czysto estetyczna. Jeśli masz taki błąd to możesz po prostu skopiować plik "Zeus_MapOfGreece09" i zmienić nazwę na 10. Razem z 08 te pliki są takie same, więc powinno działać.

Sidu87

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 38
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Mityczne łowy
« Odpowiedź #6 dnia: 22.09.2021, 10:14:50 »
Super to zaraz sobie naprawię ten plik i rozegram sobie mapę. Swoją drogą właśnie wróciłem z Grecji i aż mnie nosi, aby rozegrać parę misji  ;D Gdybym jeszcze znalazł jakąś mapę, gdzie można wznieść twierdzę w Sunion lub rozwijać Delfy to byłoby super :D

 

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa: Email:
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek
Wpisz litery widoczne na obrazku:
Napisz malymi literami ile to jest dziesiec odjac dziewiec (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre dziewiec):
Napisz malymi literami ile to jest trzy dodac piec (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre siedem):
Napisz malymi literami ile to jest piec odjac dwa (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre jeden):

Witamy!

Dostęp dla gości
Niezarejestrowani goście mają pełny dostęp do zasobów wortalu, muszą jednak podawać odpowiedzi na antyspamowe pytania kontrolne. Zachęcamy do rejestracji, aby wygodniej korzystać z wortalu, móc identyfikować się w naszej społeczności oraz móc modyfikować ustawienia wortalu pod swoje gusta.

Pliki Cookie
Używamy plików Cookie, aby ułatwiać korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Rozumiem