Nieśmiertelne Gry Szukaj
Zeus Pan Olimpu

Autor Wątek: Kalymnomachia  (Przeczytany 33596 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Haspen

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1288
  • Płeć: Mężczyzna
  • Panie Peasley, gdzie jest mój Earl Grey?
    • Zobacz profil
Odp: Kalymnomachia
« Odpowiedź #20 dnia: 27.07.2017, 21:28:28 »
Nadzwyczaj krótka i zwięzła ocena od ciebie :P
World of Horror - a reszta gier może się schować :P
Czym się mogę pochwalić na N-Gry.pl - Misje i gry otwarte (2010-2019)

bazylozaur

  • twórca misji
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 309
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Kalymnomachia
« Odpowiedź #21 dnia: 22.08.2021, 11:07:38 »
Po długim czasie przypomniałem sobie o tej kampanii Haspena. Przecież po testach, nie ukończyłem gry i nie wystawiłem oceny. Dlatego musiałem to ostatnio nadrobić.
bazylozaur zgłosił kilka błędów - część poprawiłem, a reszte nie, bo u siebie ich po prostu nie zauważyłem, włącząjąc te ryby na łące :P
Część rzeczywiście poprawiłeś, ale troszeczkę jeszcze zostało. W tekstach są to głównie "literówki" i pleonazmy, ale to takie czepianie się na siłę. Czytało się przyjemnie, a i fabuła dość wciągająca.
Innym błędem jest udostępnienie budowy świątyni Demeter w ostatnim epizodzie. Wzniesienie tej budowli nic graczowi nie daje, no może oprócz dodatkowych łąk wokół niej, których i tak mamy aż nadto w mieście. Modlitwa do bogini nie przynosi efektów gdyż w grze nie ma pszenicy.
Zauważyłem dodatkowo taki paradoksalny smaczek. Mianowicie, miasto Las kupuje i często prosi gracza o drewno. Rozumiem, że to takie puszczenie oczka do gracza.  ;)

Ogólnie, kampania mi się spodobała, zwłaszcza ta cudowna mapa. Moja ocena to 8/10.

Haspen

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1288
  • Płeć: Mężczyzna
  • Panie Peasley, gdzie jest mój Earl Grey?
    • Zobacz profil
Odp: Kalymnomachia
« Odpowiedź #22 dnia: 22.08.2021, 22:42:59 »
Nawet nie pamiętam po co ta Świątynia Demeter miała być, cóż, mysterium na wieki już teraz :P
World of Horror - a reszta gier może się schować :P
Czym się mogę pochwalić na N-Gry.pl - Misje i gry otwarte (2010-2019)

 

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa: Email:
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek
Wpisz litery widoczne na obrazku:
Napisz malymi literami ile to jest trzy dodac jeden (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre trzy):
Stolica Polski (malymi literami) (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre osiem):
Napisz malymi literami ile to jest trzy dodac piec (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre siedem):

Witamy!

Dostęp dla gości
Niezarejestrowani goście mają pełny dostęp do zasobów wortalu, muszą jednak podawać odpowiedzi na antyspamowe pytania kontrolne. Zachęcamy do rejestracji, aby wygodniej korzystać z wortalu, móc identyfikować się w naszej społeczności oraz móc modyfikować ustawienia wortalu pod swoje gusta.

Pliki Cookie
Używamy plików Cookie, aby ułatwiać korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Rozumiem