Nieśmiertelne Gry Szukaj
Zeus Pan Olimpu

Autor Wątek: Youtuberzy, którzy nagrywają Zeusa  (Przeczytany 24627 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

KazuaR

  • ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 525
  • Płeć: Mężczyzna
  • Not enough minerals.
    • Zobacz profil
Odp: Youtuberzy, którzy nagrywają Zeusa
« Odpowiedź #20 dnia: 16.06.2015, 08:25:19 »
>sugerowanie, że w Minecrafta grają tylko dzieci

Dość śmiesznie piszesz Call of Duty: Black Ops.  ;)

Co do piskliwego głosu -  mozesz poszukać programów podobnych do nakładki Clownfish* dla Skype.

* - może być,  że on wystarczy. Dawno nie korzystałem z niego i mało pamiętam z detali.

Jakub Rozwadowski

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 107
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Twemu miastu będzie brakowało pieniędzy!"
    • Zobacz profil
Odp: Youtuberzy, którzy nagrywają Zeusa
« Odpowiedź #21 dnia: 16.06.2015, 16:40:49 »
Dobra, prace nad filmami trwają ale postanowiłem usunąć swój głos dopóty mój głos będzie brzmiał tak dziecinnie, dopóki nie kupię mikrofonu. Jednak kanał powstanie prawdopodobnie jutro, może w czwartek. Mikrofon znacznie mi ułatwi pracę ale tak czy siak poszukam tego programu o którym mówiłeś KazuaR.

KSova

  • Nołlajf
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 86
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie najgorzej! Zaczynam cię doceniać Arrr!!!
    • Zobacz profil
Odp: Youtuberzy, którzy nagrywają Zeusa
« Odpowiedź #22 dnia: 25.06.2015, 19:16:56 »
Jaka nazwa kanału bo wpisuje Jakub Rozwadowski i nie sądze abyś to był ty:D
ŁoŁo

Jakub Rozwadowski

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 107
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Twemu miastu będzie brakowało pieniędzy!"
    • Zobacz profil
Odp: Youtuberzy, którzy nagrywają Zeusa
« Odpowiedź #23 dnia: 03.07.2015, 17:10:49 »
Wybacz, nie mam w ogóle czasu, a po za tym muszę to przełożyć założenie kanału. Ne idzie to łatwo z tak ograniczonym czasem. Jestem na wakacjach jak każdy coś robię, przez co czasu nie mam.  :(

KSova

  • Nołlajf
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 86
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie najgorzej! Zaczynam cię doceniać Arrr!!!
    • Zobacz profil
Odp: Youtuberzy, którzy nagrywają Zeusa
« Odpowiedź #24 dnia: 13.07.2015, 15:50:30 »
Poczekam!  ;)
ŁoŁo

Mitologus

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 10
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Youtuberzy, którzy nagrywają Zeusa
« Odpowiedź #25 dnia: 16.07.2015, 17:13:50 »
Jeżeli chcesz zacząć to na początek polecam zajrzeć do yuotuberów już działających na rynku, np. Rock; Rojo; Seto, Retro Umbra ( jakiś czas temu nagrał filmik jak nagrywać krok po kroku oraz montowanie filmu ze ścieżką dźwiękową jest z tym trochę zabawy) polecam zajrzeć na kanał Wujek Bohun :)

Nie chcę cię zniechęcać a wręcz przeciwnie, jeszcze jeden problem cię czeka, zabezpiecz się w dysk twardy z dużą pojemnością oraz Ram. No i oczywiście nie zapomnij o prawach autorskich jak wiadomo youtube się czepia o muzykę. 

Jeżeli się za promocję Zeusa i stronki zabierasz to powodzenia w realizacji przedsięwzięcia.  ;D 

Jakub Rozwadowski

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 107
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Twemu miastu będzie brakowało pieniędzy!"
    • Zobacz profil
Odp: Youtuberzy, którzy nagrywają Zeusa
« Odpowiedź #26 dnia: 10.08.2015, 15:25:12 »
Dla tych wiernych, którzy we mnie wierzą i czekają aż coś nagram, mam newsy, zacząłem już próby i niedługo pojawi się odcinek z Zeusa! :) mam nadzieje, że czekanie dla was się opłaciło :)

Knight in fire

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 52
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Youtuberzy, którzy nagrywają Zeusa
« Odpowiedź #27 dnia: 06.05.2023, 14:49:20 »

 

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa: Email:
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek
Wpisz litery widoczne na obrazku:
Napisz malymi literami ile to jest dziesiec odjac dziesiec (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre dwa):
Napisz malymi literami ile to jest trzy dodac jeden (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre trzy):
Napisz malymi literami ile to jest piec odjac dwa (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre jeden):

Witamy!

Dostęp dla gości
Niezarejestrowani goście mają pełny dostęp do zasobów wortalu, muszą jednak podawać odpowiedzi na antyspamowe pytania kontrolne. Zachęcamy do rejestracji, aby wygodniej korzystać z wortalu, móc identyfikować się w naszej społeczności oraz móc modyfikować ustawienia wortalu pod swoje gusta.

Pliki Cookie
Używamy plików Cookie, aby ułatwiać korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Rozumiem