Nieśmiertelne Gry Szukaj
Zeus Pan Olimpu

Autor Wątek: Droga Chwały  (Przeczytany 40116 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Stachu

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 9
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Droga Chwały
« Odpowiedź #20 dnia: 04.12.2014, 00:02:54 »
Dzięki, już sobie poradziłem :) Dawałem kasę Pelionowi co pare miesięcy (najpierw Knossos, ale uparli się by mi nie dawać nic) i poprosiłem o oliwę, no i dali :) Potem już z górki, trochę wojska, trochę grabieży i git, jak po maśle :)

Haspen

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1288
  • Płeć: Mężczyzna
  • Panie Peasley, gdzie jest mój Earl Grey?
    • Zobacz profil
Odp: Droga Chwały
« Odpowiedź #21 dnia: 04.12.2014, 13:09:55 »
Neoptolemos miał rację; to była moja pierwsza misja i jeszcze nie miałem takiej wprawy we władaniu faktami jak teraz :P

Eleusis zaczyna sprzedawać oliwę pod koniec drugiego roku pierwszego epizodu więc podejrzewam, że tobie udało się ukończyć epizod w rok, stąd problem :P
World of Horror - a reszta gier może się schować :P
Czym się mogę pochwalić na N-Gry.pl - Misje i gry otwarte (2010-2019)

aniula19.12

  • Gość
Odp: Droga Chwały
« Odpowiedź #22 dnia: 07.02.2015, 20:51:02 »
Fajna i przyjemna misja, choć dla mnie pierwsze epizody i ostatni były strasznie banalne (a grałam po raz pierwszy na Bogu, zwykle jednak preferuję poziom trudności o jeden niższy). Przedostatni epizod źle rozegrałam i jak udało mi się wyprosić wino i rozwinąć armię to zamiast podbić to miasto, które je produkowało ja postanowiłam je tylko złupić dwukrotnie, a potem przez to zaczęły mnie na zmianę wszystkie miasta napadać i nie dałam rady się wybronić (moje wojsko było o dziwo za słabe do obrony). Musiałam powtarzać epizod i ku mojemu ogromnemu zdziwieniu w powtórce, podobnie jak za pierwszym razem, gdy napadł(/o?) na mnie Pelion a ja zdecydowałam się bronić miasta - nagle wojsko wyparowało. Dosłownie. Po kolei zaczęły znikać chorągwie z pałacu, aż nie było żadnej i rywal wszedł sobie do miasta i zniszczył pałac bez żadnego problemu (w tym czasie atakował mnie też Hefajstos, więc może to jego sprawka?)
I denerwowało mnie trochę to, że po ataku boga kowali zbrojownie były przeklęte tak długo, że zwykle w momencie, w którym przestawały być, mijał miesiąc, Hefajstos znów atakował, a zbrojownie w międzyczasie zdążyły wyprodukować maksymalnie po 2 komplety uzbrojenia każda. Więc produkowanie go trwało strasznie długo (chyba, że akurat Apollo odwiedzał miasto i zdążył pokonać Hefajstosa nim ten przeklął kopalnie). Z tego powodu przedostatnia misja strasznie się dłużyła, ale było to też dużym utrudnieniem, więc w sumie to podobało mi się to :D
I czy Knossos specjalnie było tak upierdliwe, że trzeba było całymi latami wysyłać prezenty, żeby zaszczyciło możliwością prośby o wino czy to przypadek? :)

Uti

  • Gość
Odp: Droga Chwały
« Odpowiedź #23 dnia: 16.12.2020, 15:16:38 »
Bardzo przyjemna misja poziomem trudności zbliżona do standardowych misji zeusowych. Poproszę więcej takich. Nie zawsze człowiek ma chęć się głowić nad grą, czasami trzeba się zrelaksować i ta misja to jak najbardziej umożliwia.

 

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa: Email:
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek
Wpisz litery widoczne na obrazku:
Napisz malymi literami ile to jest trzy dodac jeden (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre trzy):
Napisz malymi literami ile to jest trzy dodac piec (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre siedem):
Napisz malymi literami ile to jest piec odjac dwa (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre jeden):

Witamy!

Dostęp dla gości
Niezarejestrowani goście mają pełny dostęp do zasobów wortalu, muszą jednak podawać odpowiedzi na antyspamowe pytania kontrolne. Zachęcamy do rejestracji, aby wygodniej korzystać z wortalu, móc identyfikować się w naszej społeczności oraz móc modyfikować ustawienia wortalu pod swoje gusta.

Pliki Cookie
Używamy plików Cookie, aby ułatwiać korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Rozumiem