Nieśmiertelne Gry Szukaj
Zeus Pan Olimpu

Autor Wątek: Zbuntowani Majowie - jak podbić?  (Przeczytany 5186 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Jeremi

  • Gość
Zbuntowani Majowie - jak podbić?
« dnia: 14.08.2017, 16:38:01 »
Nie mogę sobie poradzić z podbiciem wszystkich miast majów. Ktoś coś? Ciągle brakuje mi oliwy.
PS. Wiecie co oznaczają te znaczki nad miastami na mapie świata?

Haspen

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1288
  • Płeć: Mężczyzna
  • Panie Peasley, gdzie jest mój Earl Grey?
    • Zobacz profil
Odp: Zbuntowani Majowie - jak podbić?
« Odpowiedź #1 dnia: 14.08.2017, 18:14:40 »
Brązowe tarcze oznaczają siłę miasta, od 1 do 5. Istnieje też opcja '6 tarcz' do ustawienia w edytorze która sprawia że miasta nie da się podbić, i o ile dobrze pamiętam scenariusz to właśnie tak jest z miastami Majów.

Srebrne monety oznaczają bogactwo miasta; tak naprawdę sprowadza się to do tego, ile drachm otrzymamy gdy poprosimy o pieniądze (mniej monet = mniej drachm).
World of Horror - a reszta gier może się schować :P
Czym się mogę pochwalić na N-Gry.pl - Misje i gry otwarte (2010-2019)

Knight in fire

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 52
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Zbuntowani Majowie - jak podbić?
« Odpowiedź #2 dnia: 28.01.2018, 00:19:40 »
Podłączając się do prośby - jak zedytować Terę w misji Zderzenie Cywilizacji tak, aby dało się ją podbić?

Haspen

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1288
  • Płeć: Mężczyzna
  • Panie Peasley, gdzie jest mój Earl Grey?
    • Zobacz profil
Odp: Zbuntowani Majowie - jak podbić?
« Odpowiedź #3 dnia: 28.01.2018, 09:50:08 »
Chętnie dowiem się, jak załadowałeś misję twórców gry w edytorze, bo mnie się nigdy nie udało :D

Sama sprawa jest błaha; odnajdujemy na mapie świata Terę, zmieniamy jej siłę z 6 (gdyż zapewne taka jest) na mniejszą, zapisujemy ustawienia, tworzymy plik .pak, i można zaczynać kampanię - Terę można już podbijać.
World of Horror - a reszta gier może się schować :P
Czym się mogę pochwalić na N-Gry.pl - Misje i gry otwarte (2010-2019)

 

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa: Email:
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek
Wpisz litery widoczne na obrazku:
Napisz malymi literami ile to jest dziesiec odjac dziewiec (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre dziewiec):
Napisz malymi literami ile to jest trzy dodac jeden (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre trzy):
Napisz malymi literami ile to jest trzy odjac jeden (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre cztery):

Witamy!

Dostęp dla gości
Niezarejestrowani goście mają pełny dostęp do zasobów wortalu, muszą jednak podawać odpowiedzi na antyspamowe pytania kontrolne. Zachęcamy do rejestracji, aby wygodniej korzystać z wortalu, móc identyfikować się w naszej społeczności oraz móc modyfikować ustawienia wortalu pod swoje gusta.

Pliki Cookie
Używamy plików Cookie, aby ułatwiać korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Rozumiem