Nieśmiertelne Gry Szukaj
Zeus Pan Olimpu

Autor Wątek: Śmierć herosa czy błąd w grze?  (Przeczytany 6738 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Adamurs

  • Gość
Śmierć herosa czy błąd w grze?
« dnia: 03.01.2010, 00:50:41 »
Witam wszystkich. Mam problem. Na końcu 2 epizodu (chyba "Rozkwit Aten") Mam 3 herosów. Jednym z nich jest Tezeusz. Chciałem zobaczyć herosów w starciu z perską armią. Kilka potyczek wygrali i było wszystko dobrze. Do czasu kiedy chciałem podbić jedno z miast. Zauważyłem wówczas iż brakuje mi jednego z herosów. Był nim Tezeusz. Kliknąłem na przybytku. "Tezeusz zmierza do miasta" Ok. Postanowiłem poczekać. Czekałem rok, dwa a Tezeusza jak nie ma tak nie było (w Odyseje się bawi?? xD). Ktoś miał podobny problem i wie jak go rozwiązać?? Pozdrawiam.

KazuaR

  • ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 525
  • Płeć: Mężczyzna
  • Not enough minerals.
    • Zobacz profil
Odp: Śmierć herosa czy błąd w grze??
« Odpowiedź #1 dnia: 03.01.2010, 01:36:42 »
Była już kiedyś dyskusja na ten temat i w jej trakcie ustalono, że jedyną skuteczną metodą jest zaczęcie epizodu od nowa.

ziemek8

  • Administrator
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1528
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Śmierć herosa czy błąd w grze?
« Odpowiedź #2 dnia: 03.01.2010, 10:30:23 »
Szczerze mówiąc nie przypominam sobie strego wątku na ten temat.
Próbowałeś zburzyć przybytek, postawić go i znowu wezwać herosa?

Adamurs

  • Gość
Odp: Śmierć herosa czy błąd w grze?
« Odpowiedź #3 dnia: 03.01.2010, 11:50:12 »
ziemek8 Tak. Owszem kilka razy lecz za każdym razem pisze mi to samo. "Tezeusz zmierza do miasta".
KazuaR Ojojoj ten epizod jest jednym z najdłuższych jak nie najdłuższy. Chyba z 8 misji. Lecz mam zapis kiedy robiłem ostatnia misje w tym epizodzie wiec to nie był by problem. Chociaż już i tak Tezeusz mi zniknął już po zakończeniu epizodu wiec nie będzie problemu jeśli heros nie przybędzie do miasta. Tak tylko z ciekawości zapytałem.
Pozdrawiam
Ps. A jeśli już był taki temat to przepraszam i na przyszłość postaram się bardziej "rozejrzeć"

ziemek8

  • Administrator
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1528
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Śmierć herosa czy błąd w grze?
« Odpowiedź #4 dnia: 03.01.2010, 12:07:40 »
KazuaRowi chodziło chyba o to, że ten wątek był, ale nie tutaj...
N-gry.pl powstało z kilku serwisów o grach. ;)

KazuaR

  • ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 525
  • Płeć: Mężczyzna
  • Not enough minerals.
    • Zobacz profil
Odp: Śmierć herosa czy błąd w grze?
« Odpowiedź #5 dnia: 03.01.2010, 12:14:06 »
Ziemek, był taki na starym Olimpie/Archeosie. Był, bo został skasowany.

Zaś w temacie: mówiąc "zacząć epizod od nowa" miałem na myśli zaczęcie od nowa 2 części. ;) Takiego tematu jeszcze tutaj nie było (wyjaśnione wyżej) więc nie masz za co przepraszać.

OverLord

  • Gość
Odp: Śmierć herosa czy błąd w grze?
« Odpowiedź #6 dnia: 20.01.2010, 11:37:57 »
Kilka razy zdarzyło mi się że heros utknął na początku drogi wlotowej na mapę i widać było tylko jego nogi choć zaczynałem od nowa to i tak utykał w tym samym miejscu. To chyba musi być błąd w scenariuszu?

ziemek8

  • Administrator
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1528
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Śmierć herosa czy błąd w grze?
« Odpowiedź #7 dnia: 20.01.2010, 16:57:40 »
A wszystkie inne jednostki - ludności, wojsko... przechodzą normalnie?

xxxzygolxxx

  • Gość
Odp: Śmierć herosa czy błąd w grze?
« Odpowiedź #8 dnia: 25.01.2010, 17:05:13 »
zniszcz przydomek tezeusza i zrob i po niego poslij to bedzie

KazuaR

  • ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 525
  • Płeć: Mężczyzna
  • Not enough minerals.
    • Zobacz profil
Odp: Śmierć herosa czy błąd w grze?
« Odpowiedź #9 dnia: 25.01.2010, 18:47:09 »
Nie wypali raczej. Jeśli herosa widać po części na mapie to chyba gra zalicza już jako przybycie.

 

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa: Email:
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek
Wpisz litery widoczne na obrazku:
Napisz malymi literami ile to jest dziesiec odjac dziesiec (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre dwa):
Napisz malymi literami ile to jest piec odjac dwa (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre jeden):
Napisz malymi literami ile to jest piec odjac jeden (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre piec):

Witamy!

Dostęp dla gości
Niezarejestrowani goście mają pełny dostęp do zasobów wortalu, muszą jednak podawać odpowiedzi na antyspamowe pytania kontrolne. Zachęcamy do rejestracji, aby wygodniej korzystać z wortalu, móc identyfikować się w naszej społeczności oraz móc modyfikować ustawienia wortalu pod swoje gusta.

Pliki Cookie
Używamy plików Cookie, aby ułatwiać korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Rozumiem