Nieśmiertelne Gry Szukaj
Zeus Pan Olimpu

Autor Wątek: Olimpia - misja epizodyczna  (Przeczytany 18438 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

bazylozaur

  • twórca misji
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 309
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Olimpia - misja epizodyczna
« dnia: 20.07.2016, 16:15:10 »
Miałem wenę i stworzyłem misję o budowie jednego z cudów świata starożytnego. Jest to misja składająca się tylko z jednego epizodu, jednak trzeba się sporo napracować żeby spełnić jego cele. Życzę powodzenia.

Nazwa - Olimpia - misja epizodyczna
Mapa - olbrzymia
Prawo - greckie

Haspen

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1288
  • Płeć: Mężczyzna
  • Panie Peasley, gdzie jest mój Earl Grey?
    • Zobacz profil
Odp: Olimpia - misja epizodyczna
« Odpowiedź #1 dnia: 20.07.2016, 16:57:28 »
Ściągnąłem.

Zagram.

Na Herosie :P

PS: Czy aby na pewno w dobrym dziale wrzuciłeś? ;)
World of Horror - a reszta gier może się schować :P
Czym się mogę pochwalić na N-Gry.pl - Misje i gry otwarte (2010-2019)

ziemek8

  • Administrator
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1528
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Olimpia - misja epizodyczna
« Odpowiedź #2 dnia: 20.07.2016, 17:03:14 »
PS: Czy aby na pewno w dobrym dziale wrzuciłeś? ;)
Domyśliłem się i przerzuciłem w odpowiednie miejsce. ;)

Ja niestety nie mogę obiecać, że zagram w najbliższym czasie. :(

Haspen

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1288
  • Płeć: Mężczyzna
  • Panie Peasley, gdzie jest mój Earl Grey?
    • Zobacz profil
Odp: Olimpia - misja epizodyczna
« Odpowiedź #3 dnia: 21.07.2016, 21:14:37 »
Troszeczkę zagrałem.

Daleko nie dotarłem, bo misja mi się strasznie dłuży :P Póki co, pozbyłem się Hydry, i rozpocząłem budowę Świątyni Atlasa żeby pominąć ten limit 12 sztab marmuru z Trynacji, bo kiedy chodzi o duże budowle to nie mam cierpliwości :P

Nie wiem czy może jestem ślepy czy też nie, ale poza dwie kropkami na wzgórzu w lewym górnym rogu, nie ma gdzie postawić upraw pszenicy. Tak ma być, bazylozaurze nasz kochany?
World of Horror - a reszta gier może się schować :P
Czym się mogę pochwalić na N-Gry.pl - Misje i gry otwarte (2010-2019)

bazylozaur

  • twórca misji
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 309
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Olimpia - misja epizodyczna
« Odpowiedź #4 dnia: 22.07.2016, 00:14:18 »
Daleko nie dotarłem, bo misja mi się strasznie dłuży :P Póki co, pozbyłem się Hydry, i rozpocząłem budowę Świątyni Atlasa żeby pominąć ten limit 12 sztab marmuru z Trynacji, bo kiedy chodzi o duże budowle to nie mam cierpliwości :P

Dobra decyzja  :)

Nie wiem czy może jestem ślepy czy też nie, ale poza dwie kropkami na wzgórzu w lewym górnym rogu, nie ma gdzie postawić upraw pszenicy. Tak ma być, bazylozaurze nasz kochany?

Czyli można tam postawić plantację? Możesz mi przesłać screena z zaznaczonym miejscem? Myślałem, że wszystkie miejsca sprawdziłem. Chodziło mi o to, żeby nie można tam było zmieścić żadnej plantacji pszenicy. Tak ma być. Gracz musi trochę pokombinować  :)

Uniwersal

  • Gość
Odp: Olimpia - misja epizodyczna
« Odpowiedź #5 dnia: 16.08.2016, 21:17:05 »
Zobaczyłem "misja epizodyczna", pomyślałem "o, fajnie!", a potem przyjrzałem się mapie...
Widzę, że twórca chciał zmusić graczy do myślenia i w sumie mi to odpowiada. Tylko, czy całkowite odcięcie portu od reszty mapy, to już nie przesada? No chyba, że z czasem pojawiają się miasta, z których hurtownią można importować m.in. marmur do budowy świątyń.
Do tej pory grałem na bogu we wszystkie misje i to pierwsza mapa, która jakoś tak mnie zniechęca. Chyba dlatego, że wydaje mi się trochę przekombinowana. A szkoda, bo bardzo chętnie zagrałbym w jakąś misję epizodyczną.

Haspen

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1288
  • Płeć: Mężczyzna
  • Panie Peasley, gdzie jest mój Earl Grey?
    • Zobacz profil
Odp: Olimpia - misja epizodyczna
« Odpowiedź #6 dnia: 16.08.2016, 22:01:47 »
Dostęp do portu da się uzyskać, ale nie powiem jak, bo to byłoby spoilerowanie :P
World of Horror - a reszta gier może się schować :P
Czym się mogę pochwalić na N-Gry.pl - Misje i gry otwarte (2010-2019)

Uniwersal

  • Gość
Odp: Olimpia - misja epizodyczna
« Odpowiedź #7 dnia: 17.08.2016, 06:49:58 »
Sugerujesz, że mapa zmienia się z czasem? :P

Haspen

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1288
  • Płeć: Mężczyzna
  • Panie Peasley, gdzie jest mój Earl Grey?
    • Zobacz profil
Odp: Olimpia - misja epizodyczna
« Odpowiedź #8 dnia: 17.08.2016, 08:44:19 »
Dokładnie tak ;)
World of Horror - a reszta gier może się schować :P
Czym się mogę pochwalić na N-Gry.pl - Misje i gry otwarte (2010-2019)

Uniwersal

  • Gość
Odp: Olimpia - misja epizodyczna
« Odpowiedź #9 dnia: 17.08.2016, 18:48:53 »
A to ciekawe :) Przekonałeś mnie, spróbuję.

Polecicie jeszcze jakieś misje epizodyczne? Grałem już w jedną Haspena i bardzo mi się podobała (jak zresztą wszystko inne, co wypuszcza).

Haspen

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1288
  • Płeć: Mężczyzna
  • Panie Peasley, gdzie jest mój Earl Grey?
    • Zobacz profil
Odp: Olimpia - misja epizodyczna
« Odpowiedź #10 dnia: 17.08.2016, 20:35:58 »
U nas chyba takich więcej już nie ma :P
World of Horror - a reszta gier może się schować :P
Czym się mogę pochwalić na N-Gry.pl - Misje i gry otwarte (2010-2019)

Uniwersal

  • Gość
Odp: Olimpia - misja epizodyczna
« Odpowiedź #11 dnia: 23.08.2016, 20:08:12 »
Szkoda :P

bazylozaur

  • twórca misji
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 309
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Olimpia - misja epizodyczna
« Odpowiedź #12 dnia: 23.08.2016, 21:18:15 »
Znając Haspena i jego bogatą twórczość, z pewnością coś jeszcze upichci. Pozostaje tylko czekać. Nie wykluczam, że też coś może jeszcze kiedyś wrzucę - może już trochę przystopuję z tym wysokim poziomem trudności  ::).

Uti

  • Gość
Odp: Olimpia - misja epizodyczna
« Odpowiedź #13 dnia: 18.01.2022, 15:27:02 »
heh, przyznam sie szczerze utknałem w martwym punkcie. Dojście do portu odblokowało sie, hydra zabita, życzenie Heraklesem spełnione, Perseusza nie mogę sprowadzić bo wymaga świątyni Zeusa a tam dostepu nie ma. Nie wiem jakie wydarzenie powoduje osuwisko w tym punkcie. Mineło ponad 10 greckich lat i nic.wszystkie prośby o towary spełniam na bieżąco, wszystkie miasta poza Cyme podbite, armia na full (oczywiście bez konnicy bo światynia Demeter też zablokowany dostęp), ktos coś doradzi co tu jeszcze moge zrobić?

bazylozaur

  • twórca misji
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 309
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Olimpia - misja epizodyczna
« Odpowiedź #14 dnia: 18.01.2022, 17:47:10 »
heh, przyznam sie szczerze utknałem w martwym punkcie. Dojście do portu odblokowało sie, hydra zabita, życzenie Heraklesem spełnione, Perseusza nie mogę sprowadzić bo wymaga świątyni Zeusa a tam dostepu nie ma. Nie wiem jakie wydarzenie powoduje osuwisko w tym punkcie. Mineło ponad 10 greckich lat i nic.wszystkie prośby o towary spełniam na bieżąco, wszystkie miasta poza Cyme podbite, armia na full (oczywiście bez konnicy bo światynia Demeter też zablokowany dostęp), ktos coś doradzi co tu jeszcze moge zrobić?
Mogę Ci trochę pomóc podpowiadając co możesz zrobić, ale z drugiej strony nie chcę psuć zabawy innym graczom. Sprawdź dokładnie wszystkie opcje w mieście, tzn. czy nie grasuje w nim żaden potwór albo może masz jakieś zaległe życzenia bogów do spełnienia. Powinno pomóc. Jeśli będziesz tylko bezczynnie czekał na rozwój sytuacji bez podejmowania żadnych akcji, to się nie doczekasz bo ta misja epizodyczna jest skonstruowana w taki sposób żeby zawsze było coś do zrobienia.

Jeżeli oczekujesz konkretnej podpowiedzi, to mogę Ci jej udzielić, ale musiałbyś założyć profil. Wtedy wysłałbym na Twoją skrzynkę prywatną wiadomość z poradą. W takiej sytuacji "wilk byłby syty i owca cała" bo inni gracze niekoniecznie lubią spoilery. 

 

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa: Email:
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek
Wpisz litery widoczne na obrazku:
Napisz malymi literami ile to jest dziesiec odjac dziewiec (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre dziewiec):
Napisz malymi literami ile to jest trzy odjac jeden (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre cztery):
Napisz malymi literami ile to jest trzy dodac piec (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre siedem):

Witamy!

Dostęp dla gości
Niezarejestrowani goście mają pełny dostęp do zasobów wortalu, muszą jednak podawać odpowiedzi na antyspamowe pytania kontrolne. Zachęcamy do rejestracji, aby wygodniej korzystać z wortalu, móc identyfikować się w naszej społeczności oraz móc modyfikować ustawienia wortalu pod swoje gusta.

Pliki Cookie
Używamy plików Cookie, aby ułatwiać korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Rozumiem