Nieśmiertelne Gry Szukaj
Zeus Pan Olimpu

Autor Wątek: Osiągnięty limit danych  (Przeczytany 46150 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kubuś

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 55
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Osiągnięty limit danych
« Odpowiedź #40 dnia: 06.06.2020, 19:29:28 »
Armii "szóstki" nie pokonasz nawet największą armią i najlepszym wsparciem. Ale to już dyskusja na inny temat  :)
Czy ktoś widział moją włócznię!? Jak mogę być strażnikiem bez włóczni?

3promile

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 86
    • Zobacz profil
Odp: Osiągnięty limit danych
« Odpowiedź #41 dnia: 16.01.2022, 21:39:14 »
Udało mi się przekroczyć limit pomników- co prawda stoją, ale silnik nie umie ich policzyć.
PS. Jest ich ponad dwieście ;)

3promile

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 86
    • Zobacz profil
Odp: Osiągnięty limit danych
« Odpowiedź #42 dnia: 16.01.2022, 21:53:32 »
Nie wiem w czym problem, chodzi tylko o to, że spichlerz będzie miał wtedy 31 wolnych miejsc?

Dokładnie ;) 32gie miejsce będzie zajmowane przez nie-przesuwalny ułamek pszenicy.
Problem pszenicy da się rozwiązać - wystarczy zbudować kilka magazynów na pszenicę przeznaczoną dla stadnin z opcją "zdobądż"

ziemek8

  • Administrator
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1528
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Osiągnięty limit danych
« Odpowiedź #43 dnia: 17.01.2022, 19:46:22 »
Udało mi się przekroczyć limit pomników- co prawda stoją, ale silnik nie umie ich policzyć.
PS. Jest ich ponad dwieście ;)
Oho. :D Ile "lat w grze" grałes?

3promile

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 86
    • Zobacz profil
Odp: Osiągnięty limit danych
« Odpowiedź #44 dnia: 24.01.2022, 12:32:25 »
Niewiele - całe miasto zbudowałem w drugim epizodzie i po podbiciu Heraeum pojawiają się ciągłe ataki, prawie dwieście razy ;)

 

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa: Email:
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek
Wpisz litery widoczne na obrazku:
Napisz malymi literami ile to jest dziesiec odjac dziesiec (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre dwa):
Napisz malymi literami ile to jest trzy odjac jeden (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre cztery):
Napisz malymi literami ile to jest piec odjac dwa (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre jeden):

Witamy!

Dostęp dla gości
Niezarejestrowani goście mają pełny dostęp do zasobów wortalu, muszą jednak podawać odpowiedzi na antyspamowe pytania kontrolne. Zachęcamy do rejestracji, aby wygodniej korzystać z wortalu, móc identyfikować się w naszej społeczności oraz móc modyfikować ustawienia wortalu pod swoje gusta.

Pliki Cookie
Używamy plików Cookie, aby ułatwiać korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Rozumiem