Nieśmiertelne Gry Szukaj
Nieśmiertelne Gry

Autor Wątek: Panie majster, znów się coś popsuło...  (Przeczytany 5534 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Haspen

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1288
  • Płeć: Mężczyzna
  • Panie Peasley, gdzie jest mój Earl Grey?
    • Zobacz profil
Panie majster, znów się coś popsuło...
« dnia: 23.07.2020, 18:16:35 »
Tym razem zauważyłem, że spis tematów przy wchodzeniu na n-gry.pl pokazuje... jedne z pierwszych tematów na forum, datowane na 12-14 lutego 2009 :)

Przestawiło się z 'najnowsze' na 'najstarsze' w kodzie wyświetlania?
World of Horror - a reszta gier może się schować :P
Czym się mogę pochwalić na N-Gry.pl - Misje i gry otwarte (2010-2019)

ziemek8

  • Administrator
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1528
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Panie majster, znów się coś popsuło...
« Odpowiedź #1 dnia: 24.07.2020, 21:30:08 »
Dzięki za wyłapanie buga. :) Poprawione.

Dla zainteresowanych technicznymi szczegółami - samego zapytania bazy danych nie zmieniałem od dłuższego czasu. Może dostawca hostingu wrzucił nową wersję MySQLa, która widocznie inaczej obsługuje "nieokreśloną kolejność" wyników zapytania. Wcześniej mimo, że kolejność wyników (ORDER BY) określona była tylko w "podzapytaniu" - kolejność była taka jak trzeba. By teraz była poprawna, musiałem kolejność wyników zdefiniować zarówno dla głównego zapytania i podzapytania (SELECT FROM .. (SELECT ...)).

 

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa: Email:
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek
Wpisz litery widoczne na obrazku:
Napisz malymi literami ile to jest dziesiec odjac dziesiec (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre dwa):
Napisz malymi literami ile to jest trzy odjac jeden (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre cztery):
Napisz malymi literami ile to jest piec odjac dwa (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre jeden):

Witamy!

Dostęp dla gości
Niezarejestrowani goście mają pełny dostęp do zasobów wortalu, muszą jednak podawać odpowiedzi na antyspamowe pytania kontrolne. Zachęcamy do rejestracji, aby wygodniej korzystać z wortalu, móc identyfikować się w naszej społeczności oraz móc modyfikować ustawienia wortalu pod swoje gusta.

Pliki Cookie
Używamy plików Cookie, aby ułatwiać korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Rozumiem