Nieśmiertelne Gry Szukaj
Nieśmiertelne Gry

Ostatnie wiadomości

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 10
21
Zeus Pan Olimpu / Odp: Śmieszne rzeczy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kubuś dnia 17.02.2024, 21:00:43 »
Długo mnie tu nie było, więc muszę nadrabiać zaległości...

Misja "Nadmorska cywilizacja". W pierwszym epizodzie musimy wezwać Heraklesa do poszerzenia cieśniny oraz pokonać Scyllę, dla której nie chciało mi się fatygować Odyseusza. Posłużyłem się za to łucznikami do jej likwidacji (bardzo dobra metoda - żołnierze okładają szkaradę strzałami aż gwizda, podczas gdy ta, jest z wody dla nich całkiem nieszkodliwa ;)). Efekty pierwszego zadania widzimy w drugim epizodzie, kiedy to woda zalewa okolicę żerowania potwora, w tym miejsce bytowania oddziałów. Co ciekawe chorągwie nie poddały się powodzi, a miejsce zatopionych łuczników zajęła nowa ekipa twardo stąpająca po tafli wody  ;D
22
Cesarz: Narodziny Państwa Środka / Odp: Model dzielnicy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Patol420 dnia 17.02.2024, 20:10:40 »
Czy są jakieś mody na polepszenie grafiki tak jak jest na zdjeciu forum
23
Zeus Pan Olimpu / Odp: Śmieszne rzeczy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kubuś dnia 11.02.2024, 11:06:20 »
Bogata ta kolonia... ponad 100 000 drachm!? :O
Na szczęście skarbiec można zabrać z miasta macierzystego, a w tej misji można tam ładnie zarobić na eksporcie i opodatkowanej elicie, nawet na najwyższym poziomie trudnosci rozgrywki.  ;)

Swoją drogą pozycja maszerujących dostawców pozbawionych wózka, też jest dość zabawna  :P
24
Zeus Pan Olimpu / Odp: Śmieszne rzeczy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez ziemek8 dnia 10.02.2024, 19:43:27 »
Afrodyta bierze co popadnie. :D
Bogata ta kolonia... ponad 100 000 drachm!? :O
25
Zeus Pan Olimpu / Odp: Śmieszne rzeczy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kubuś dnia 07.02.2024, 23:30:25 »
Witam po krótkiej przerwie  :)
Niedawno postanowiłem sobie odświeżyć Zeusa i rozegrać po kolei jeszcze raz wszystkie kampanie i spotkałem się z dwoma zabawnymi zdarzeniami:
1) Może nie jest to jakoś specjalnie śmieszne ale na swój sposób ciekawe. Otóż we "Wojnie w Troi" w epizodzie kolonialnym (tym z Hektorem) podczas ataków Aresa, Hefajstos wysyłał Talosa do walki z jego strażą. Ponadto zanim do nich doszedł, było już po ataku.
2) Ta sama kampania, druga kolonia. Afrodyta porwała z mojego miasta pewnego osobliwego obywatela... Zresztą, spójrzcie sami na załącznik  ;)
26
Dzienniki / Misje StarCraft I
« Ostatnia wiadomość wysłana przez ziemek8 dnia 04.02.2024, 21:34:55 »
Po ostatnim powrocie do StarCraft II ( http://n-gry.pl/dzienniki/2797 ) wróciłem także na chwilę do StarCraft I. Ukończyłem tylko kilka pojedynczych misji z kampanii. Aby łatwiej było znaleźć interesującą misję - zrobiłem zrzuty ekranu minimapek wszystkich misji kampanii StarCraft I (Oryginalnej i z dodatku Brood War).

Original Terran
Cytuj
Tutorial: Boot Camp
1. Wasteland
2. Backwater Station
Cinematic: Wasteland Patrol
3. Desperate Alliance
4. The Jacobs Installation
5. Revolution
Cinematic: The Downing of Norad II
6. Norad II
7. Ther Trump Card
8. The Big Push
Cinematic: Open Rebellion
9. New Gettysburg
10. Ther Hammer Falls
Cinematic: The Inauguration





Original Zerg
Cytuj
1. Among the Ruins
2. Egression
3. The New Dominion
Cinematic: The Dream
4. Agent of the Swarm
5. The Amerigo
Cinematic: Battle on the Amerigo
6. The Dark Templar
7. The Culling
8. Eye for an Eye
Cinematic: The Warp
9. The Invasion of Aiur
10. Full Circle
Cinematic: The Invasion of Aiur





Original Protoss
Cytuj
1. First Strike
2. Into the Flames
3. Higher Ground
Cinematic: The Fall of Fenix
4. The Hunt for Tassadar
5. Choosing Sides
Cinematic: The Ambush
6. Info the Darkness
7. Homeland
Cinematic: The Return to Aiur
8. The Trial of Tassadar
9. Shadow Hunters
10. Eye of the Storm
Cinematic: The Death of the Overmind





Brood War Protoss
Cytuj
1. Escape from Aiur
2. Dunes of Shakuras
3. Legacy of the Xel'Naga
4. The Quest for Uraj
5. The Battle of Braxis
6. Return to Char
7. The Insurgent
8. Countdown
Cinematic: Fury of the Xel'Naga





Brood War Terran
Cytuj
1. First Strike
2. The Dylarian Shipyards
3. Ruins of Tarsonis
4. Assault on Korhal
5a. Emperor's Fall (Ground Zero)
5b. Emperor's Fall (Birds of War)
6. Emperor's Flight
7. Patriot's Blood
8. To Chain the Beast
Cinematic: UED Victory Report





Brood War Zerg
Cytuj
1. Vile Disruption
2. Reign of Fire
3. The Kel-Morian Combine
4. The Liberation of Korhal
5. True Colors
6. Fury of the Swarm
7. Drawing of the Web
8. To Slay the Beast
9. The Reckoning
X. [Ukryta Misja]
10. Omega
Cinematic: The Ascension

 
27
Zeus Pan Olimpu / Odp: Warto wracać do Zeusa
« Ostatnia wiadomość wysłana przez 3promile dnia 30.01.2024, 14:04:52 »
Następny w kolejce jest Trezan - tu z braku laku czyli Hermesa i z powodu rozmiaru mapy trzeba było przemyśleć dystrybucję i postawić na import, żeby zdążać z zaopatrzeniem odległych posiadłości, ale i tak  potrzebna jest nadprodukcja dóbr.
28
Zeus Pan Olimpu / Odp: Warto wracać do Zeusa
« Ostatnia wiadomość wysłana przez 3promile dnia 30.01.2024, 13:56:36 »
Kolejne miasta budowane przy pomocy kilofa (czytaj:fireballs). Na początek rozwlekła Diaprea. Powróciłem do gry w myśl zasady - jak najwięcej pałacyków.
29
Dzienniki / Powrót do kampanii StarCraft II
« Ostatnia wiadomość wysłana przez ziemek8 dnia 22.01.2024, 23:04:19 »
Sam byłem zaskoczony jak przyjemnie grało mi się wracając do kampanii StarCraft II. Zaplanowałem sobie ukończenie wszystkich misji kampanii "Legacy of the Void" na najtrudniejszym poziomie trudności ("brutalnym"). Kiedyś zacząłem to robić, brakowało mi kilku misji by ukończyć je wszystkie. Jednak kiedy to zrobiłem postanowiłem zdobyć także wszystkie osiągnięcia tej kampanii. Potem postanowiłem ukończyć dodatkową kampanię "Nova Covert Ops" na poziomie "brutalnym" i zdobyć wszystkie jej osiągnięcia. Kiedy i to mi się udało - nadal nie miałem dość kampanii Starcraft II, więc ukończyłem ponownie kampanie "Wings of Liberty" oraz "Heart of the Swarm" na "brutalnym" poziomie trudności.


Jedna z misji była dosyć trudna, dopiero po kilku próbach udało mi się ją ukończyć (wykorzystałem m.in. "Nexusy" do obrony).

30
Dzienniki / Stronghold: Definitive Edition
« Ostatnia wiadomość wysłana przez ziemek8 dnia 22.01.2024, 22:49:31 »
Dwa miesiące temu postanowiłem sprawdzić "ostateczną" wersję Twierdzy.
Moim zdaniem wersja ta jest dobra, poza obsługą wysokich rozdzielczości zawiera kilka usprawnień typu "quality of life".

Jednak nie był to jeszcze czas na powrót do Twierdzy, po kilku misjach kampanii oryginalnej miałem dość. (Ciekawostka: pierwszy raz grałem oryginalną kampanię z mapą Polski - z tego co pamiętam, to zawsze grałem na wersji z mapą Wielkiej Brytanii).


A nowa kampania ("Kampania Perły") jakoś mnie do siebie nie przekonała.

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 10
Witamy!

Dostęp dla gości
Niezarejestrowani goście mają pełny dostęp do zasobów wortalu, muszą jednak podawać odpowiedzi na antyspamowe pytania kontrolne. Zachęcamy do rejestracji, aby wygodniej korzystać z wortalu, móc identyfikować się w naszej społeczności oraz móc modyfikować ustawienia wortalu pod swoje gusta.

Pliki Cookie
Używamy plików Cookie, aby ułatwiać korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Rozumiem