Nieśmiertelne Gry Szukaj
Nieśmiertelne Gry

Autor Wątek: Mapa by Icnw  (Przeczytany 6840 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

icnw

  • Gość
Mapa by Icnw
« dnia: 17.11.2011, 21:32:20 »
Cześć wszystkim, Chcę się podzielić z wami z mapką. Po wielu poprawkach (ustawienia literówki itp) przedstawiam grę militarno ekonomiczną. Mapa jest siatką dróg oraz kształtem jakim ja chciałem. Chciałem się skupić na obronie miasta. Gra jest trudna nawet na poziomie początkującym. Miłej gry. Pozdrawiam
Zamieszczam również save

Haspen

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1288
  • Płeć: Mężczyzna
  • Panie Peasley, gdzie jest mój Earl Grey?
    • Zobacz profil
Mapa by Icnw
« Odpowiedź #1 dnia: 18.11.2011, 09:46:19 »
Dziwaczne :o

Mi się pobiera plik indexu IE a nie misja. Coś się skopało? :o
World of Horror - a reszta gier może się schować :P
Czym się mogę pochwalić na N-Gry.pl - Misje i gry otwarte (2010-2019)

icnw

  • Gość
Mapa by Icnw
« Odpowiedź #2 dnia: 18.11.2011, 12:26:45 »
Rzeczywiście dziwne. Spakowałem cały katalog mapki  z adventure: 6 plików powinno być. Jeden błąd przypomniałem se jak się kładłem, że jest mennica i nie ma srebra. Dodam, że nie ma urzędnika z podatkami oraz strażnika. Pozdrawiam

Haspen

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1288
  • Płeć: Mężczyzna
  • Panie Peasley, gdzie jest mój Earl Grey?
    • Zobacz profil
Mapa by Icnw
« Odpowiedź #3 dnia: 18.11.2011, 22:20:47 »
I tak nie mogę pobrać plików :P

Wrzuć przez sendspace.com, bo podejrzewam że forum się sypnęło przy ładowaniu załącznika czy coś.
World of Horror - a reszta gier może się schować :P
Czym się mogę pochwalić na N-Gry.pl - Misje i gry otwarte (2010-2019)

enost

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 273
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Mapa by Icnw
« Odpowiedź #4 dnia: 19.11.2011, 12:28:27 »
Plik nie jest uszkodzony, wystarczy otwierać przez WINrara, bo tylko rozszerzenie jest błędne.

 

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa: Email:
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek
Wpisz litery widoczne na obrazku:
Napisz malymi literami ile to jest dziesiec odjac dziewiec (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre dziewiec):
Napisz malymi literami ile to jest dziesiec odjac dziesiec (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre dwa):
Napisz malymi literami ile to jest piec odjac jeden (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre piec):

Witamy!

Dostęp dla gości
Niezarejestrowani goście mają pełny dostęp do zasobów wortalu, muszą jednak podawać odpowiedzi na antyspamowe pytania kontrolne. Zachęcamy do rejestracji, aby wygodniej korzystać z wortalu, móc identyfikować się w naszej społeczności oraz móc modyfikować ustawienia wortalu pod swoje gusta.

Pliki Cookie
Używamy plików Cookie, aby ułatwiać korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Rozumiem