Nieśmiertelne Gry Szukaj
Nieśmiertelne Gry

Autor Wątek: Martwe forum  (Przeczytany 9971 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dam1910

  • Gość
Martwe forum
« dnia: 11.12.2010, 14:53:56 »
Chłopaki pisze to tu bo tylko tu wchodzicie .
Wiecie co ?
Forum jest BD ale mamy za mało forumowiczów .
Powinniśmy jakoś reklamować forum bo gdy wpiszemy w google Zeus Pan Olimpu jesteśmy 1 na lście ale coś mało jest tutaj użytkowników .

PS :
To forum w końcu wymrze a szkoda mi go bo jest bardzo dużo informacji .

Gucio84

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 14
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Martwe Forum (martwica)
« Odpowiedź #1 dnia: 11.12.2010, 15:20:17 »
Podpisuję się pod Dama 8) Znam jedno forum z którym moglibyśmy skutecznie wymienić bannery a jest to forum bardzo znane :D O linki pytać na PW ;}
Gram w Zeusa więc jestem

ziemek8

  • Administrator
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1528
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Martwe forum
« Odpowiedź #2 dnia: 11.12.2010, 18:09:28 »
Użytkowników jest nawet sporo:
"1487 wiadomości w 336 wątkach, wysłana przez 2413 Użytkowników."
Więcej użytkowników niż postów. ;)
Nie wydaje mi się by większość była botami. ;)

Tylko pisać nie chcą.

Powodem tego jest po części po prostu tematyka vortalu - w takie klasyki gra się, i to dużo, ale przerwy pomiędzy też są dosyć spore.
Druga rzecz - osoby bardziej zaangażowane, często z czasem mają coraz mniej czasu - sam studiując nie mogę sobie pozwolić na tyle ile mogłem np. w liceum.

Jedyne remedium to pisać posty! :)

BieniaVa

  • Gość
Odp: Martwe forum
« Odpowiedź #3 dnia: 15.12.2010, 18:59:22 »
Ja w jakiś sposób postaram się zareklamować to forum wśród kumpli oraz na innych forach... Szkoda żeby tak fajne forum padłoo

Kalontas

  • Demiurg
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 395
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Martwe forum
« Odpowiedź #4 dnia: 18.12.2010, 18:52:59 »
Stara "klika", która kiedyś rozkręcała szybkość na n-gry i pokrewnych forach powoli się porozpadała z powodu braku czasu wolnego, lub z powodu zniknięcia poprzednich. Jeśli znajdą się nowi stali bywalcy, wciąż może się to zmienić.
What we want is a story that starts with an earthquake and works its way up to a climax.

enost

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 273
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Martwe forum
« Odpowiedź #5 dnia: 20.12.2010, 13:43:44 »
Wydaje mi się, że aktywność użytkowników jest cały czas jednakowa, oczywiście jeśli chodzi o N-gry. Jedni odchodzą, a na ich miejsce przychodzą nowi itd. Niewiele jest chyba osób, które się udzielają od początku istnienia vortalu?

Kalontas

  • Demiurg
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 395
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Martwe forum
« Odpowiedź #6 dnia: 21.12.2010, 17:38:31 »
Ja np. jestem tu od wczesnych dni Olimpu, ładnych kilka lat temu. Przeżyłem tyle przemian serwisu, że sam nie wiem co ja tu jeszcze robię. :P
What we want is a story that starts with an earthquake and works its way up to a climax.

enost

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 273
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Martwe forum
« Odpowiedź #7 dnia: 21.12.2010, 18:01:46 »
No właśnie, chyba jesteś jedyny z tamtego okresu nie licząc admina ;P. Ogólnie jak wspominasz "dawne czasy"?

Kalontas

  • Demiurg
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 395
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Martwe forum
« Odpowiedź #8 dnia: 29.12.2010, 21:57:56 »
Zupełnie inne, drogie dzieci, zupełnie inne. ;P
What we want is a story that starts with an earthquake and works its way up to a climax.

WiliamLight

  • Gość
Odp: Martwe forum
« Odpowiedź #9 dnia: 09.01.2011, 20:09:18 »
A ja mogę pomóc w tworzeniu i rozwoju portalu :) Twórca stron ze mnie kiepski, ale posiadam całą masę grafik, zwłaszcza budynków z gier z portalu. Niektóre są z innych stron inne są prze zemnie wyciągane z plików gier, zwłaszcza Anno 1503 i 1602, Zeus (nie wszystkie) Age of Mythology, Warcraft III, Age of Empires I i II (z II wszystkie! :)) oraz inne gry nie z portalu np. Disciples

ziemek8

  • Administrator
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1528
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Martwe forum
« Odpowiedź #10 dnia: 09.01.2011, 20:16:49 »
Super.
Czym konkretnie chciałbyś się zająć? ;)

WiliamLight

  • Gość
Odp: Martwe forum
« Odpowiedź #11 dnia: 10.01.2011, 19:46:51 »
Koszty jednostek czy ich opisy napisać nie problem, potrzebny tylko czas :) ale trochę więcej wysiłku potrzeba jeśli się chce grafiki na co w stylu z tej stronki: http://zeus.heavengames.com/misc/gameinfo/Pyramids.shtml część jest w sieci a część trzeba wyciągnąć samem, a to jest moim hobby :D

ziemek8

  • Administrator
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1528
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Martwe forum
« Odpowiedź #12 dnia: 10.01.2011, 20:36:13 »
Czy "samem" to jakiś program, czy jakaś forma wyrazu "samemu", której nie znam? ;)

Hmm, kiedyś chciałem robić coś takiego, ale tak szczerze mówiąć wszelkie 'opisy' można tak naprawdę bardzo szybko znaleźć włączając grę. Ciekawsze i bardziej wartościowe dla czytelników są pewne zestawienia (np. co bardziej opłaca się budować i dlaczego itp.), porady czy sposoby na osiągnięcie czegoś, na których pomysł wpaść nie jest tak łatwo. ;)

Podobnie grafiki i inne obrazy - zobaczyć budynki można włączając grę... Ciekawsze są jakieś zmodyfikowane czy całkiem niedostępne na codzień widoki.

Oczywiście nie mam nic przeciwko takim opisom i jeżeli ktoś coś takiego napisze to w vortalu to się znajdzie.

WiliamLight

  • Gość
Odp: Martwe forum
« Odpowiedź #13 dnia: 10.01.2011, 22:14:33 »
Cóż cała filozofia polega na tym czy jest sens tworzenia encyklopedii na temat budynków, jednostek, technologii itp. z gier, bo w końcu i tak przecież wszytko jest w grze... Jak widać po heavengames.com dla niektórych ma to sens

"samem'' jeden program do wszystkich gier... eh marzenie :D (typowa pospolita literówka)

niestety nie jest to takie proste i jeden program nie wystarczy, zwłaszcza do modeli takich jak z Age of Mythology

ziemek8

  • Administrator
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1528
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Martwe forum
« Odpowiedź #14 dnia: 11.01.2011, 12:43:36 »
Jeżeli tylko chcesz to oczywiście możesz to zrobić. Oczywiście ma to jakąś wartość, ale - wg mnie oczywiście - mniejszą niż to co napisałem wcześniej. ;)

Haspen

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1288
  • Płeć: Mężczyzna
  • Panie Peasley, gdzie jest mój Earl Grey?
    • Zobacz profil
Odp: Martwe forum
« Odpowiedź #15 dnia: 14.01.2011, 13:47:01 »
Ja tam lubię encyklopedie wiedzy z gier :3

Zawsze można się czegoś ciekawego dowiedzieć.
World of Horror - a reszta gier może się schować :P
Czym się mogę pochwalić na N-Gry.pl - Misje i gry otwarte (2010-2019)

 

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa: Email:
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek
Wpisz litery widoczne na obrazku:
Napisz malymi literami ile to jest dziesiec odjac dziesiec (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre dwa):
Napisz malymi literami ile to jest trzy dodac jeden (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre trzy):
Stolica Polski (malymi literami) (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre osiem):

Witamy!

Dostęp dla gości
Niezarejestrowani goście mają pełny dostęp do zasobów wortalu, muszą jednak podawać odpowiedzi na antyspamowe pytania kontrolne. Zachęcamy do rejestracji, aby wygodniej korzystać z wortalu, móc identyfikować się w naszej społeczności oraz móc modyfikować ustawienia wortalu pod swoje gusta.

Pliki Cookie
Używamy plików Cookie, aby ułatwiać korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Rozumiem