Nieśmiertelne Gry Szukaj
Nieśmiertelne Gry

Autor Wątek: [Command&Conquer] Aż dziwne...  (Przeczytany 4069 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

St.Mike

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 18
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Command&Conquer] Aż dziwne...
« dnia: 03.03.2021, 21:49:31 »
Aż dziwne, że nie znalazłem ani jednego wątku o tej grze (chyba, że przeoczyłem) Graliście? nie graliście? która frakcja waszym zdaniem najlepsza? Alianci, Sowiety? A może Juri, albo jeszcze inna? gra która modów miała tyle co fanów, a grywalna jak mało która... Moim zdaniem biła na głowę starcrafta...

enost

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 273
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Command&Conquer] Aż dziwne...
« Odpowiedź #1 dnia: 03.03.2021, 22:14:28 »
Grałem przez krótki czas w Red Alert 2. Niby gra mi się podobała, ale jednak wolę dawniejsze klimaty, szczególnie starożytność.

St.Mike

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 18
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Command&Conquer] Aż dziwne...
« Odpowiedź #2 dnia: 03.03.2021, 22:38:03 »
Ja właśnie pobieram ją z Origin. Aż se pykne meczyk. Kod na Keye.pl 30zł Ultimate collection wszystkie 10 gier C&C

St.Mike

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 18
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Command&Conquer] Aż dziwne...
« Odpowiedź #3 dnia: 03.03.2021, 23:02:25 »
I chyba za bardzo się napaliłem... mam problem. Gra się zainstalowała i odpaliła ale czarny ekran. Próbuję z narzędziami zgodności ale nic. Próbowałem na XP na Viste i na 7. null... Ktoś ma jakiś pomysł?
Znaczy odpala i niby idzie, dzwięk jest, reaguje myszka. natomiast gra się nie wyświetla.

Haspen

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1288
  • Płeć: Mężczyzna
  • Panie Peasley, gdzie jest mój Earl Grey?
    • Zobacz profil
Odp: [Command&Conquer] Aż dziwne...
« Odpowiedź #4 dnia: 03.03.2021, 23:12:21 »
A nie było ostatnio remaster'a za jakieś kilkanaście dolarów? Chyba nawet na Steam'ie było.
World of Horror - a reszta gier może się schować :P
Czym się mogę pochwalić na N-Gry.pl - Misje i gry otwarte (2010-2019)

St.Mike

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 18
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Command&Conquer] Aż dziwne...
« Odpowiedź #5 dnia: 03.03.2021, 23:19:51 »
Jest nawet na origin kosztuje chyba 69,90 pewnie key na konkurencyjnych stronach znalazłby się za grosze. Ale tu mam 10 gier. nie jedną. muszę tylko rozwiązać problem zgodności...
Edit:
Odpalone

 

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa: Email:
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek
Wpisz litery widoczne na obrazku:
Napisz malymi literami ile to jest trzy dodac jeden (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre trzy):
Napisz malymi literami ile to jest trzy dodac piec (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre siedem):
Napisz malymi literami ile to jest piec odjac dwa (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre jeden):

Witamy!

Dostęp dla gości
Niezarejestrowani goście mają pełny dostęp do zasobów wortalu, muszą jednak podawać odpowiedzi na antyspamowe pytania kontrolne. Zachęcamy do rejestracji, aby wygodniej korzystać z wortalu, móc identyfikować się w naszej społeczności oraz móc modyfikować ustawienia wortalu pod swoje gusta.

Pliki Cookie
Używamy plików Cookie, aby ułatwiać korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Rozumiem