Nieśmiertelne Gry Szukaj
Nieśmiertelne Gry

Autor Wątek: Max Payne 2  (Przeczytany 4320 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ziemek8

  • Administrator
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1528
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Max Payne 2
« dnia: 08.07.2009, 15:48:09 »
"Przyjemna" gra. ;) Nie była jakąś moją ulubioną, ale chętnie ją przeszedłem. Moje rekordy przejścia poszczególnych epizodów części pierwszej zamieszczam w załączniku. ;)


EDIT:
Zaktualizowałem i dodałem kolejne "party".

Najbardziej dumny jestem z:
 - chapter 5 | part I
 - chapter 1 | part II
 - chapter 3 | part III

KazuaR

  • ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 525
  • Płeć: Mężczyzna
  • Not enough minerals.
    • Zobacz profil
Odp: Max Payne 2
« Odpowiedź #1 dnia: 08.07.2009, 18:13:58 »
To można było na czas? :o Meh, i tak wolałem słuchać fabuły. xP Chociaż... jak znajdę płytkę to też mogę spróbować Speed Runa zrobić. ;)

ziemek8

  • Administrator
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1528
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Max Payne 2
« Odpowiedź #2 dnia: 08.07.2009, 18:22:36 »
"New York Minute" to się nazywa. ;)
Odblokowuje się bodajże dopiero jak przejdzie się już raz całą grę, więc fabuły potem słuchać nie trzeba, a nawet jeśli to czas jest wtedy zatrzymywany.

ziemek8

  • Administrator
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1528
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Max Payne 2
« Odpowiedź #3 dnia: 28.11.2009, 12:11:30 »
Pochwalę się swoimi nowymi rekordami. ;)

 

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa: Email:
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek
Wpisz litery widoczne na obrazku:
Napisz malymi literami ile to jest dziesiec odjac dziewiec (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre dziewiec):
Napisz malymi literami ile to jest dziesiec odjac dziesiec (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre dwa):
Napisz malymi literami ile to jest trzy dodac jeden (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre trzy):

Witamy!

Dostęp dla gości
Niezarejestrowani goście mają pełny dostęp do zasobów wortalu, muszą jednak podawać odpowiedzi na antyspamowe pytania kontrolne. Zachęcamy do rejestracji, aby wygodniej korzystać z wortalu, móc identyfikować się w naszej społeczności oraz móc modyfikować ustawienia wortalu pod swoje gusta.

Pliki Cookie
Używamy plików Cookie, aby ułatwiać korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Rozumiem