Nieśmiertelne Gry Szukaj
Nieśmiertelne Gry

Autor Wątek: Tworzyć misje?  (Przeczytany 7596 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

nuhdeen

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 164
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Tworzyć misje?
« dnia: 18.07.2012, 14:22:59 »
Jak nie chcecie, żebym pisała misji to powiedzcie, nie będę na to traciła czasu.
Moje misje:
1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7

Haspen

  • Moderator
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1288
  • Płeć: Mężczyzna
  • Panie Peasley, gdzie jest mój Earl Grey?
    • Zobacz profil
Prawda
« Odpowiedź #1 dnia: 18.07.2012, 14:50:14 »
Jak chcesz, to rób. Jak nie chcesz, to nie rób ;)

Nikt ci nie każe ich robić, nikt też cię do nich nie zmusza.

Ja sam robię misje wtedy, kiedy mi się chce, a nie, kiedy mi każą. Jak mam robić misje na zamówienie, to poproszę mnie wpierw opłacić, o :P

Musisz wyjść z czarnej pułapki myślowej:
'Oni chcą grać, więc ja muszę zrobić misje.'
I przejść do mojego stylu, tj:
'Może zrobię misję, niech sobie pograją, a co.'

Zdrowiej ja tym wyjdziesz :P
World of Horror - a reszta gier może się schować :P
Czym się mogę pochwalić na N-Gry.pl - Misje i gry otwarte (2010-2019)

nuhdeen

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 164
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Prawda
« Odpowiedź #2 dnia: 18.07.2012, 15:07:50 »
Tak, tylko że jak robisz, to Ci piszą, że tu źle, tam jeszcze gorzej a sami nie robią lepszych misji... :/ Myślałam, że to jest cywilizowane forum, na którym nie ma kłótni i dzikiej rządy dominacji, no ale niestety się pomyliłam :( Ludzie są zawistni do szpiku kości. Tworzenie misji sprawia mi przyjemność, ale jak ma potem być zjechana za to to dziękuję ;/
Moje misje:
1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7

Anelg

  • Nie do końca
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 388
  • Płeć: Kobieta
  • Lurker? Zaglądaczka? Nieważne :P
    • Zobacz profil
Prawda
« Odpowiedź #3 dnia: 18.07.2012, 15:42:14 »
Wiesz, byłam na pewnej wiki zarówno tymczasową edytorką, jak i autorką paru prac, a nawet częścią ekipy. Zdarzało się niemożebnie wiele przepychanek zarówno o osiągnięcia, jak i o władzę. Trudno, by nie było takich sytuacji. Mogłam odejść w każdej chwili, a odeszłam oficjalnie dopiero, gdy 1): musiałam zająć się prywatnymi sprawami i 2): społeczność przestała być społecznością ze względu na odejścia pozostałych członków.
Dlaczego?
Ano właśnie dla tych paru osób którym warto było pomagać.

Znasz nas już trochę. Wiesz, bez kogo n-gry nie byłyby takie same. Także nie poddawaj się i uszy do góry! :)

Haspen

  • Moderator
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1288
  • Płeć: Mężczyzna
  • Panie Peasley, gdzie jest mój Earl Grey?
    • Zobacz profil
Prawda
« Odpowiedź #4 dnia: 18.07.2012, 17:31:22 »
Tak, tylko że jak robisz, to Ci piszą, że tu źle, tam jeszcze gorzej

Wziąć to sobie do serca i postarać się, by następnym razem było nieco lepiej. I pamiętać, że 'wszystkim nie dogodzisz', tak więc i do opinii negatywnych trzeba podejść z lekkim przymrużeniem oka.

sami nie robią lepszych misji... :/

Infantylny argument, tyle powiem :P

Myślałam, że to jest cywilizowane forum, na którym nie ma kłótni i dzikiej rządy dominacji, no ale niestety się pomyliłam :( Ludzie są zawistni do szpiku kości.

Każdy wie, że chodzi tu o krytykę napisaną przez Rylanda. Na moje oczęta, to jego krytyka (ostra, ale krytyka) to zgoła odmienna sprawa od postów typu 'twoja stara śmierdzi a twoje misje to szit bez ładu i składu' czy coś w ten deseń.
Mógł skrytykować, mógł wytknąć błędy - zrobił to i nie wiem dlaczego nagle to koniec świata.

Tworzenie misji sprawia mi przyjemność, ale jak ma potem być zjechana za to to dziękuję ;/

To dalej rób te misje, skoro sprawia ci to przyjemność i nie zachowuj się tak, jakby ocena jednej osoby wpływała na twoje całe przyszłe życie ;)
World of Horror - a reszta gier może się schować :P
Czym się mogę pochwalić na N-Gry.pl - Misje i gry otwarte (2010-2019)

Anelg

  • Nie do końca
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 388
  • Płeć: Kobieta
  • Lurker? Zaglądaczka? Nieważne :P
    • Zobacz profil
Prawda
« Odpowiedź #5 dnia: 18.07.2012, 17:41:06 »
Poza tym, zawsze można nas poprosić o pomoc. To nie tak, że my schodzimy do kogoś jak bogowie do śmiertelników, a Celestia do... do wszystkich innych. </stereotyp> ;)

Poczytaj stare posty, a dowiesz się, że i misje Haspena były kiedyś poddawane krytyce (analizie, nie wartościowaniu). I to przez regularnych forumowiczów! ;)

 

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa: Email:
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek
Wpisz litery widoczne na obrazku:
Napisz malymi literami ile to jest dziesiec odjac dziesiec (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre dwa):
Napisz malymi literami ile to jest trzy dodac jeden (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre trzy):
Napisz malymi literami ile to jest trzy dodac piec (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre siedem):

Witamy!

Dostęp dla gości
Niezarejestrowani goście mają pełny dostęp do zasobów wortalu, muszą jednak podawać odpowiedzi na antyspamowe pytania kontrolne. Zachęcamy do rejestracji, aby wygodniej korzystać z wortalu, móc identyfikować się w naszej społeczności oraz móc modyfikować ustawienia wortalu pod swoje gusta.

Pliki Cookie
Używamy plików Cookie, aby ułatwiać korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Rozumiem