Nieśmiertelne Gry Szukaj
Nieśmiertelne Gry

Autor Wątek: Yo yo  (Przeczytany 7333 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nan

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Yo yo
« dnia: 09.12.2011, 19:15:10 »
Witam,

z tej strony Nangridh, skróciłem nick by nie trzeba było łamać sobie palców przy jego pisaniu. ;P Co niektórzy mogą mnie pamiętać z Agory i/lub Argonautici. O działalności strony dowiedziałem się dopiero dzisiaj, zapewne przez to że zmieniłem GG na WTW które mi nie wyświetla opisów na liście kontaktów ;P (tak, zobaczyłem Twój opis, Kal ;D ).

Z gierek od roku praktycznie bez przerw pogrywam w DotA (mógłbym nawet poprowadzić sekcje Doty, gdyby ktoś był takową w przyszłości zainteresowany), a od czasu do czasu  grywam w DoWa, wgl interesuje się uniwersum WH40k czytając kodeksy itp.

Pozdrawiam.

Kalontas

  • Demiurg
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 395
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
yo yo
« Odpowiedź #1 dnia: 09.12.2011, 19:25:54 »
Salve, amici! Heh, jednak jakiś skutek jest. ;)

Grasz w oryginalną Dotę (która była bodajże w WC3 zrobiona), czy którąś z jej "dzieci"? (Tj. LoL, HoN, teraz DotA2 i Blizzard DotA (w SC2) ma być...)
What we want is a story that starts with an earthquake and works its way up to a climax.

KazuaR

  • ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 525
  • Płeć: Mężczyzna
  • Not enough minerals.
    • Zobacz profil
Yo yo
« Odpowiedź #2 dnia: 09.12.2011, 19:51:56 »
Hej, Nan. ;]

Nan

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Yo yo
« Odpowiedź #3 dnia: 09.12.2011, 20:00:33 »
Oczywiście, że oryginalna Dota a nie te plastikowe, komercyjne podróby.

To robią wersje Doty do SC2? Ciekawe, ciekawe.

Haspen

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1288
  • Płeć: Mężczyzna
  • Panie Peasley, gdzie jest mój Earl Grey?
    • Zobacz profil
Yo yo
« Odpowiedź #4 dnia: 09.12.2011, 20:01:45 »
Witam starego, nowego, mi nieznanego ;)
World of Horror - a reszta gier może się schować :P
Czym się mogę pochwalić na N-Gry.pl - Misje i gry otwarte (2010-2019)

Kalontas

  • Demiurg
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 395
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Yo yo
« Odpowiedź #5 dnia: 09.12.2011, 20:12:43 »
Oczywiście, że oryginalna Dota a nie te plastikowe, komercyjne podróby.

To robią wersje Doty do SC2? Ciekawe, ciekawe.

O oryginalnej Docie może napisać w dziale WC3, który mamy - i na który specjalnie pociągu nie ma póki co.

Słyszałem właśnie, że ma być "Blizzard DotA" i bodajże pod SC2:HotS.
What we want is a story that starts with an earthquake and works its way up to a climax.

 

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa: Email:
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek
Wpisz litery widoczne na obrazku:
Napisz malymi literami ile to jest dziesiec odjac dziewiec (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre dziewiec):
Napisz malymi literami ile to jest dziesiec odjac dziesiec (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre dwa):
Stolica Polski (malymi literami) (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre osiem):

Witamy!

Dostęp dla gości
Niezarejestrowani goście mają pełny dostęp do zasobów wortalu, muszą jednak podawać odpowiedzi na antyspamowe pytania kontrolne. Zachęcamy do rejestracji, aby wygodniej korzystać z wortalu, móc identyfikować się w naszej społeczności oraz móc modyfikować ustawienia wortalu pod swoje gusta.

Pliki Cookie
Używamy plików Cookie, aby ułatwiać korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Rozumiem